Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Sefa Yüce, Fedakarlıktan Kaçmayanlara İhtiyaç var

Sefa Yüce, Fedakarlıktan Kaçmayanlara İhtiyaç var
  • GENEL / SİYASET
  • 28 Nisan 2018
  • Sefa Yüce, Fedakarlıktan Kaçmayanlara İhtiyaç var için yorumlar kapalı
  • 436 KEZ OKUNDU

AK Parti’den Ordu milletvekili aday adaylığını açıklayan Sefa Yüce, “Türkiye’nin içinde bulunduğu süreç itibarıyla fedakarlıktan kaçınmayacak insanlara ihtiyaç vardır. Bizde bu süreçte gövdemizi ortaya koymaktan onur duyacağız.” dedi

Avrupa Ordulular Derneği eski Başkanı Sefa Yüce, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Yoğun bir destek altında aday adaylığını açıklayan Yüce, “AK Parti’den Ordu Milletvekili Aday Adaylığımı açıklamaktan şeref duyuyorum. Amacım siz değerli Ordulu hemşehrilerime AK Parti çatısı altında samimi bir şekilde hizmet etmektir. Her daim davaya ve sizlere hizmet etmek için çabalayacağıma ve çalışacağımı deklere etmek isterim. Türkiye’nin içinde bulunduğu süreç itibarıyla fedakarlıktan kaçınmayacak insanlara ihtiyaç vardır. Bizde bu süreçte gövdemizi ortaya koymaktan onur duyacağız. Özellikle büyük olduklarını iddia eden batılı devletlerin FETÖ başta olmak üzere her türlü yolla üstümüze geldiğini görüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi dünyanın 5’ten büyük olduğunu onlara hatırlatmak için bir neferde biz olmak istiyoruz. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsımıza bu görevi verirse gururla talip olduğumuzu beyan ediyorum.”

Yüce açıklamasının devamında, “Biz kimseye rakip değiliz ve kimseyi de kendimize rakip olarak görmüyoruz. Bu dava gönül işidir. Bize görev verilirse bunu en iyi şekilde yapmak için çalışırız. Eğer bir başka arkadaşımıza görev verilirse onun başarısı içinde elimizden geleni yaparız. Kendimi bildim bileli Milli Görüş davasının içinde oldum. Her esen rüzgarda savrulan yaprak gibi olmadım. Takdir önce Cenab-ı Allah’ın, sonra Genel Başkanımızın.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: