• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Sağlık-Sen’den Büyük Buluşma

Sağlık-Sen’den Büyük Buluşma

Sağlık Sen Ordu Şubesi’nin düzenlediği “Büyük Teşkilat Buluşması” yoğun ve üst düzey katılım ile gerçekleşti. “Büyük Teşkilat Buluşması” kapsamında kahvaltı, hastane ziyaretleri, Genişletilmiş İl Divan toplantısı gerçekleştirildi. Etkinliklere Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Genel Başkan Yardımcıları Kemal Çırak ve İdris Baykan, Samsun Şube Başkanı İlhan Öksüz ve Giresun Şube Başkanı Kerim Süral ile sendika yönetici […]

Sağlık Sen Ordu Şubesi’nin düzenlediği “Büyük Teşkilat Buluşması” yoğun ve üst düzey katılım ile gerçekleşti.

“Büyük Teşkilat Buluşması” kapsamında kahvaltı, hastane ziyaretleri, Genişletilmiş İl Divan toplantısı gerçekleştirildi. Etkinliklere Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Genel Başkan Yardımcıları Kemal Çırak ve İdris Baykan, Samsun Şube Başkanı İlhan Öksüz ve Giresun Şube Başkanı Kerim Süral ile sendika yönetici ve üyeleri katıldı.

Sağlık Sen Genel Başkanı Kemal Çırak ve beraberindekiler, Şube Başkanı Bilal İnanlı nezaretinde Ünye ve Fatsa Devlet Hastanelerini de ziyaret ederek, sağlık çalışanları ile sohbet ettiler, hastalara geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı da makamında ziyaret etti. Genel Başkan Metin Memiş’e ziyaretinde Sağlık Sen Ordu Şube Başkanı Bilal İnanlı ve Yönetimi eşlik etti. Konuşmaların ardından Başkan Engin Tekintaş, Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş’e ziyaretin anısına hediye takdim etti.

Etkinliklerden dolayı Sağlık Sen Ordu Şubesi Başkanı Bilal İnanlı’ya teşekkür eden Sağlık Sen Genel Başkanı Kemal Çırak, Ordu’da dolu dolu bir program geçirdiklerini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır