• DOLAR
  %0,37
 • EURO
  %-0,14
 • ALTIN
  %-0,14
 • BIST
  %-0,42
Recep Kara’nın başarısı Ordu’da sevinçle karşılandı.

Recep Kara’nın başarısı Ordu’da sevinçle karşılandı.

– Bursa’da Gazi Orhan Bey’i Anma ve Orhangazi’nin Fethi Şenlikleri kapsamında düzenlenen “yağlı güreş” etkinliğinde başpehlivan olan Recep Kara’nın başarısı Ordu’da sevinçle karşılandı – Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: – “Sporcumuz daha önce elde ettiği derecelerle sırtının kolay kolay yere gelmeyeceğini bir kez daha göstermiştir” Bursa’nın Orhangazi ilçesinin fethinin 685’inci yıl dönümü dolayısıyla Gazi Orhan […]

– Bursa’da Gazi Orhan Bey’i Anma ve Orhangazi’nin Fethi Şenlikleri kapsamında düzenlenen “yağlı güreş” etkinliğinde başpehlivan olan Recep Kara’nın başarısı Ordu’da sevinçle karşılandı
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz:
– “Sporcumuz daha önce elde ettiği derecelerle sırtının kolay kolay yere gelmeyeceğini bir kez daha göstermiştir”
Bursa’nın Orhangazi ilçesinin fethinin 685’inci yıl dönümü dolayısıyla Gazi Orhan Bey’i Anma ve Orhangazi’nin Fethi Şenlikleri kapsamında düzenlenen ”Yağlı Güreş” etkinliğinde başpehlivan olan Recep Kara’nın başarısı Ordu’da sevinçle karşılandı.

Orhangazi Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik, 10 kategoride 600 güreşçinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Yapılan başpehlivanlık müsabakasında rakibi Ekrem Yavuz’la güreşen Ordu Büyükşehir Belediye sporcusu Recep Kara başpehlivan olarak, Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinin ardından çıktığı ilk müsabakada başarıya ulaştı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi sporcusu adı altında ilk defa çıktığı bir müsabakadan başarıyla dönen Kara’nın başarısı memleketi Ordu’da da sevinçle karşılandı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yaptığı açıklamada, aynı zamanda Ordu Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlığı görevine getirdikleri sporcuları Recep Kara ile gurur duyduklarını ifade ederek, “Sporcumuz aramıza katıldıktan sonra çıktığı ilk maçtan başpehlivanlığa ulaştı. Kendisini tebrik ediyoruz.” dedi.

Bundan sonraki müsabakalarda da sporcularına başarılar dileyen Yılmaz, “Sporcumuz daha önce elde ettiği derecelerle sırtının kolay kolay yere gelmeyeceğini bir kez daha göstermiştir. Biz kendisine bundan sonraki maçlarda da sonuna kadar güveniyoruz. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak sporcumuzun her zaman yanındayız.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır