• DOLAR
  %0,42
 • EURO
  %0,79
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
RAMAZAN, KARDEŞLİK VE BARIŞ AYIDIR

RAMAZAN, KARDEŞLİK VE BARIŞ AYIDIR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. Ordu Gazeteciler Cemiyetinin her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği iftar programına Vali İrfan Balkanlıoğlu, AK Parti Ordu Milletvekili  Metin Gündoğdu,  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli, ,Adalet Komisyonu Başkanı Dr. Mesut Bilen, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkan Vekili Mehmet […]

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.
Ordu Gazeteciler Cemiyetinin her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği iftar programına Vali İrfan Balkanlıoğlu, AK Parti Ordu Milletvekili  Metin Gündoğdu,  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli, ,Adalet Komisyonu Başkanı Dr. Mesut Bilen, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Ali Dim, Basın, Yayın ve Enformasyon Samsun İl Müdürü Mücahit Taşkın, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile il ve ilçelerde görev yapan basın mensupları katıldı.
BASIN VE KAMUOYU BİR KONUYU DÜRÜSTÇE İŞLERSE BAŞARILI OLUR
Vali Balkanlıoğlu yaptığı konuşmada, basın ve kamuoyunun bir konuyu dürüstçe işlemesi durumunda başarılı olabileceğinin altını çizerek, “Her şeyin şeffaf ve herkesin gözü önünde olması, kapalı kapılar arkasında yasa dışı birtakım olayların yaşanmasına, birilerinin haksız menfaat  temin etmesine ve yakınlarının aşırı derecede kayırılmasına mani oluyor.  En azından basından insanlar çekiniyor. Yapılan haberlerin  iftira, yalan ve hakaret içermemesi son derece önemli” diye konuştu.
BURADAKİ BİRLİKTELİK BİZLERİ ANKARA’DA DAHA GÜÇLÜ KILIYOR
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu da yaptığı konuşmada, düzenlenen  bu tür programların birlik ve beraberliği pekiştirdiğini söyleyerek, “Bu birliktelik bizleri Ankara’da daha güçlü kılıyor. Ne kadar bir ve beraber olursak, o kadar çok güçlü oluruz. İlimizin sivil toplum örgütleri ne kadar etkin ve basın ne kadar güçlü olursa,  Ordumuz Ankara’da  o derece güçlü olur ve sesi duyulur. Gazetecilik önemli ve zor  bir meslek. Sizlerin problemlerini çözme noktasında elimizden gelen gayreti göstermek isteriz” dedi.
BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz yaptığı konuşmada, düzenlenen iftar programı dolayısıyla Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanına ve yönetimine teşekkür etti. Ramazan ayının kardeşlik ve barış ayı olduğunu hatırlatan Başkan Yılmaz, “Üzerimize düşen bir şey varsa bu barış ayında gerçekleştirelim. Birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz daim olsun” şeklinde konuştu.
İSTANBUL’DA 340 DERNEK TEMSİLCİSİYLE 2. KEZ BİRARAYA GELDİK
Hafta sonu İstanbul’da tüm Ordulu dernekleri bir araya getirerek iftar programı düzenlediklerini ifade eden Başkan Enver Yılmaz, “İstanbul’da 520 bin Ordulu hemşehrimiz yaşıyor ve temsilen 340 derneğimiz bulunuyor. Dernek temsilcilerimizin katılımıyla İstanbul’da iftar programı düzenledik. Sağladığımız bu birliktelik, Ordu ilimizden gelen sinerji ile oluyor. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. 2018 yılında yaptığımız çalışmaların sonuçlarını Ordumuzda en güzel şekilde göreceğiz” dedi.
MÜŞTEREK HEDEFİMİZ, İLİMİZİN VE ÜLKEMİZİN GELİŞMESİ OLMALI
Ordu’da turizmin her geçen gün geliştiğini belirten Başkan Enver Yılmaz, havalimanının bu gelişmede büyük katkısı olduğuna vurgu yaparak, “Geçtiğimiz yıl iftar programı yaptığımızda aldığımız verilere göre Ordu Giresun Havalimanına günlük 16 uçuş gerçekleştiriliyordu, bugün ise bu sayı 44’e yükseldi. Hedefimiz, ilimiz ve ülkemizin gelişmesi olmalı” ifadelerini kullandı.
ORDU BASINI, ANADOLU MEDYASININ MİHENK TAŞIDIR
İftar programında bulunan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Ali Dim de bir konuşma yaparak, “Sizlerle birlikte olmaktan duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Ordu, günden güne gelişen, güzelleşen ve kalkınan bir şehrimiz. Her gelişimde daha da gelişmiş bir Ordu görüyorum.  Sayın Valimiz İrfan Balkanlıoğlu’nu ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’ı tebrik ediyorum. Ordu ili, yerel basın anlamında Anadolu medyasının mihenk taşlarından biridir” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır