• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %-0,24
 • BIST
  %0,17
Perşembe Modern Tesislere Kavuşacak

Perşembe Modern Tesislere Kavuşacak

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Perşembe ilçesine yapılacak restoran ve düğün salonu için hazırlıklarını tamamladı. Başkan Enver Yılmaz, yap işlet devret modeliyle yapılması planlanan restoran ve düğün salonunu çok yakında ihale edeceklerini söyledi. Büyükşehir Belediyesi, ilçelerdeki hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor. Perşembe ilçesi sakinlerinin yıllarca beklediği düğün salonu ve restoran projesi, Büyükşehir tarafından yakında hayata geçirilecek.  BU […]

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Perşembe ilçesine yapılacak restoran ve düğün salonu için hazırlıklarını tamamladı. Başkan Enver Yılmaz, yap işlet devret modeliyle yapılması planlanan restoran ve düğün salonunu çok yakında ihale edeceklerini söyledi.

Büyükşehir Belediyesi, ilçelerdeki hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor. Perşembe ilçesi sakinlerinin yıllarca beklediği düğün salonu ve restoran projesi, Büyükşehir tarafından yakında hayata geçirilecek. 

BU PROJELER PERŞEMBE’Yİ CAZİBE MERKEZİ YAPACAK

Başkan Yılmaz, kent meydanı, içme suyu ve yol yatırımları gibi çok önemli hizmetin yapıldığı Perşembe ilçesine modern bir düğün salonu ve restoran yapacaklarının müjdesini verdi. Perşembe’nin doğal güzellikleri ile Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biri olduğunu belirten Başkan Enver Yılmaz, “Perşembe ilçemiz, ülkemizde ‘Sakin Şehir (Cittaslow)’ unvanına sahip 12 ilçeden biri. Doğal güzellikleriyle adeta bir huzur ilçesi olan, kent meydanı, sahili, tertemiz havası ve deniziyle adından söz ettiren Perşembe ilçemizi yapacağımız düğün salonu, sosyal tesis ve restoran projeleriyle bir cazibe merkezi hâline getireceğiz” dedi. 

DÜĞÜN SALONU KOMPLEKS BİR YAPIYA SAHİP OLACAK

Perşembe Belediyesi hizmet binasının karşısındaki sahil alanında yapılmak üzere projelendirilen düğün salonu, zemin kat, galeri katı ve teras alanıyla birlikte toplam 725 m2lik alanı kapsıyor. Projesi hazırlanan ve kısa süre içerisinde ihale edilerek yapımına başlanacak olan düğün salonu tamamlandığında; gelin damat odası, bay bayan mescit, servis mutfağı, bebek bakım odası, açık teras, depo, bay bayan lavaboları ve karşılama alanlarıyla kompleks bir yapıya sahip olacak.

MODERN NİTELİKLERİ OLAN RESTORAN YAPILACAK

Sahil Düzenleme ve Vona Park Restoran Projesi kapsamında ise 627 m² taban alanına sahip olan ve şu an kullanılmayan mevcut restoran binası komple yenilenecek. Yapım çalışmaları sonrasında çocuk oyun alanı, bebek bakım odası, mutfak, bulaşıkhane, soğuk oda, bay, bayan ve engelli tuvaleti ile teras bahçesi bulunan yeni ve modern niteliklere sahip bir restoran oluşturulacak. Restoran çevresinde yapılacak peyzaj düzenlemesi ve otopark projesiyle birlikte alan bir cazibe merkezi hâline gelecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır