Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

OTSO Şubat Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

OTSO Şubat Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
  • GENEL
  • 24 Şubat 2017
  • OTSO Şubat Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi için yorumlar kapalı
  • 513 KEZ OKUNDU

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Şubat ayı meclis toplantısını Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin Ordu TSO Meclis Başkanı Ufuk Ünal’ın başkanlığında meclis üyelerinin de katılımları ile gerçekleştirildi.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası 2017 yılının ikinci oturumu olan Şubat ayı meclis toplantısı, Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin ve çok sayıda meclis üyesi katılımları ile Ordu TSO Meclis Başkanı Ufuk Ünal başkanlığında Ordu Ticaret ve Sanayi Odası meclis salonunda gerçekleşti.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ufuk Ünal Başkanlığında gerçekleşen toplantıda, Ocak ayı toplantı zaptı okunarak Şubat ayı meclis gündem maddeleri okundu. Gündem maddeleri meclise sunularak Şubat ayı meclis toplantısı gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Gerçekleşen meclis toplantısında konuşan Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, geçtiğimiz haftalarda Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanlığında yapılan, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın da katıldığı toplantıda istihdamla ilgili kararlar alındığını belirtti. Gerçekleşen toplantı hakkında bilgi veren Başkan Şahin; “İstihdam sağlamak için bütün üyelerimizi bizzat gezerek bilgilendireceğiz. Bu konuyu belirtmek gerekirse, her işçiyi devlet yüzde 5 oranında destek sağlayacak. Yani aldığınız işçinin sadece 1404 TL olan ücretini ödeyeceksiniz, diğer işsizlik sigorta primini, stopajını 1 yıl boyunca devlet tarafından ödenecek. Yani bürüt giderleri devlet ödeyecek siz sadece işçi giderlerini ödeyeceksiniz. Bizlerde bu yüzden bu avantajdan en iyi şekilde faydalanalım, aynı zamanda Ordu Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olarak istihdama katkıda bulunalım’’ şeklinde görüşlerini meclis üyeleri ile paylaştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: