• DOLAR
  %-0,35
 • EURO
  %0,77
 • ALTIN
  %1,23
 • BIST
  %-0,05
OTSO Başarı Sertifikasını Aldı

OTSO Başarı Sertifikasını Aldı

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO), Türkiye Odalar Borsalar Birliğinin (TOBB) düzenlediği tören ile başarı ödülünü aldı. 2016 yılı Aralık ayında denetim gerçekleştiren Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) İkiz kuleler de gerçekleştirilen törenle başarı sertifikasını aldı. Sertifika töreni Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. RifatHisarcıoğlu’nun konuşmasıyla başlarken, daha […]

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO), Türkiye Odalar Borsalar Birliğinin (TOBB) düzenlediği tören ile başarı ödülünü aldı.

2016 yılı Aralık ayında denetim gerçekleştiren Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) İkiz kuleler de gerçekleştirilen törenle başarı sertifikasını aldı.

Sertifika töreni Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. RifatHisarcıoğlu’nun konuşmasıyla başlarken, daha sonra toplantıya katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfekçi’nin konuşmaları ile devam etti. Son olarak başarılı olan odalara Akreditasyon sertifikalar ve plaketleri taktim edildi.

Söz konusu törene, Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Nasuhbeyoğlu, Ordu TSO Yönetim Kurulu Üyesi Seyfi Sarı, Ordu TSO Genel Sekreter Yardımcısı Şükrü Köksal, Akreditasyon ve Proje Yöneticisi Özge Atakan, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası adına akreditasyon belgesini aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır