• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
ORSİYAD Yönetimi, Vali Balkanlıoğlu’nu Ziyaret Etti

ORSİYAD Yönetimi, Vali Balkanlıoğlu’nu Ziyaret Etti

Vali İrfan Balkanlıoğlu, İstanbul’da yaşayan Ordulu sanayici ve işadamları tarafından kurulan  Ordulu Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Derneği(ORSİYAD) Başkanı Zeki Başar ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. İstanbul’da yaşayan Orduluların  birlik ve beraberliğine vurgu yapan Vali Balkanlıoğlu, “Bizler de üzerimize düşeni yapmaya hazırız” diyerek, ORSİYAD Başkanı Zeki Başar ve beraberinde yönetim kurulu üyelerine teşekkür […]

Vali İrfan Balkanlıoğlu, İstanbul’da yaşayan Ordulu sanayici ve işadamları tarafından kurulan  Ordulu Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Derneği(ORSİYAD) Başkanı Zeki Başar ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
İstanbul’da yaşayan Orduluların  birlik ve beraberliğine vurgu yapan Vali Balkanlıoğlu, “Bizler de üzerimize düşeni yapmaya hazırız” diyerek, ORSİYAD Başkanı Zeki Başar ve beraberinde yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Kabulünden dolayı Vali İrfan Balkanlıoğlu’na teşekkür eden ORSİYAD Başkanı Zeki Başar, “Ordulu iş adamları olarak İstanbul’da teşkilatlanma bilincini ve sivil toplum kuruluşlarının katılımcı demokrasinin gelişiminde aktif rol almaları prensibinden yola çıkarak, güçlü bir sivil toplum oluşumuna katkıda bulunmak, sivil toplum kuruluşları ve diğer muhataplarımıza güler yüzlü, kaliteli ve adil bir hizmet vermek, değişen ve gelişen koşullara uyum sağlayarak sürekli öğrenen ve paylaşan bir sivil toplum kuruluşu olmaktır. Hedefimiz İstanbul’daki Orduluların siyasi, bürokratik ve toplumsal etkinliğini arttırmak. İş evliliklerinin yapılmasını sağlamak” diye konuştu.
ORSİYAD Başkanı Zeki Başar, her zaman yanlarında olan ve kendilerine destek veren Vali İrfan Balkanlıoğlu’na teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır