Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Ordulu Din Görevlileri Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’ı Ziyaret Ettiler

Ordulu Din Görevlileri Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’ı Ziyaret Ettiler
  • GENEL / ORDU HABERLERİ
  • 28 Şubat 2018
  • Ordulu Din Görevlileri Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’ı Ziyaret Ettiler için yorumlar kapalı
  • 284 KEZ OKUNDU

Bir süre önce Diyanet İşleri Başkanı olarak atanan Ordulu Prof. Dr. Ali Erbaş’a Ordu Din görevlileri Derneği yönetimi hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Erbaş tarafından Başkanlık makamında kabul edilen Ordu din görevlileri derneği heyetinde, Dernek başkanı Ahmet Gündoğdu ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Kendisi de Ordulu olan Prof. Dr. Ali Erbaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bütün Ordululara selam ve sevgilerini iletti.

Dernek Başkanı Ahmet Gündoğdu ise Ordu adına cumhuriyet tarihinde bir ilkin gerçekleştiğini belirterek “kendileri de Ordulu olan çok kıymetli hocamız Prof. Dr. Sayın Ali Erbaş’ın Diyanet İşleri Başkanı olarak atanmış olması diyanet mensupları olarak bizleri sevindirmiş, ayrıca Ordulular olarak ta hepimizi mutlu etmiştir. Hocamıza bu ulvi görevinde muvaffakiyetler niyaz ediyoruz.” Diyerek ziyaret hakkında bilgi verdi.

Ordu ilinde açılacak olan Diyanet Eğitim Merkezi ve bunun yanında yapılacak olan Dini tesis alanları ile ilgili Başkan Erbaş’a bilgi aktardıklarını ifade eden Gündoğdu, “Başkanımız ordu için büyük bir şanstır. Ziyarette kendilerine ordumuzda açılacak olan Diyanet Eğitim merkezi başta olmak üzere, dini tesis alanları ve yürütülmekte olan diğer hizmetler hakkında bilgi verip, talimatlarını aldık. Başkanımız bizler aracılığı ile bütün Ordululara selam ve sevgilerini yolladılar.” Şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: