Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Ordu’da Sağlıkta Yetki Yine Sağlık Sen’de

Ordu’da Sağlıkta Yetki Yine Sağlık Sen’de
  • GENEL / SAGLIK
  • 16 Mayıs 2017
  • Ordu’da Sağlıkta Yetki Yine Sağlık Sen’de için yorumlar kapalı
  • 312 KEZ OKUNDU

Sağlık-Sen Ordu İl Başkanı Bilal İnanlı Sağlıkta yetkili sendikanın Sağlık-Sen olduğunu söyledi.
Sağlık-Sen olarak üye kayıt çalışmalarına devam ettiklerini söyleyen Bilal İnanlı “Ordu’da rdu’da 2 bin 580 üyeye ulaştık , Sağlık ve sosyal hizmet çalışanları, Sağlık-Sen’in hizmet sendikacılığına duyduğu güveni perçinlemiştir.” dedi.
Ordu İl Başkanı Bilal İnanlı açıklamalarını şöyle devam ettirdi;

“İlimizde 2017 yılında da Sağlık ve sosyal hizmet çalışanları, Sağlık-Sen’in hizmet sendikacılığına duyduğu güveni perçinlemiştir. Bu yılda aramıza katılan Sağlık ve Sosyal Çalışanı üyelerimiz ile birlikte 2500 üyeye ulaşan Sendikamız İlimizde diğer sendikaların toplamından daha fazla bir üye sayısı ile yetkili Sendika olmuştur.
SAĞLIK-SEN olarak, sağlık çalışanlarımıza gönül diliyle konuştuk, sağlık çalışanlarımıza seslenişimizde kalbin ve vicdanın kelimeleriyle seslendik Ortak değerlerimizi öne çıkaran yeni bir istikbali inşa etmek için insanı merkeze alan bir dünya düzeni oluşturmak ve emeğin sömürülmesini engellemek için kardeşliğimizin pekişmesi ve kadim medeniyetimizin yeniden inşası için demokrasiyi ve insan onurunu esas alan, emeği değerli kılan, hiç kimseyi ötekileştirmeyen bir anlayışla yılmadan, yıkılmadan, sarsılmadan mücadelemize kararlılıkla devam edeceğiz.

İnanlı yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Teşekkürler Ordu, Altınordu, Ünye, Fatsa, Perşembe, Gülyalı, Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Gölköy, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Ulubey, Çaybaşı…

15 Mayıs 2017 üye tespitlerine göre il genelinde (Kamu Hastaneleri, Halk Sağlığı, Sağlık Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Ordu Üniversitesi) toplam üye sayımız iki bin 580 olmuştur.

Bizlere güvenerek, inanarak destek olan siz çok değerli sağlık ve sosyal hizmet çalışanları üyelerimize sonsuz teşekkürler…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: