Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Ordu’da Çanakkale Ruhu Sanat Galerisinde Yaşatılıyor

Ordu’da Çanakkale Ruhu Sanat Galerisinde Yaşatılıyor
  • GENEL / KÜLTÜR SANAT
  • 20 Nisan 2018
  • Ordu’da Çanakkale Ruhu Sanat Galerisinde Yaşatılıyor için yorumlar kapalı
  • 300 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisinde açılan “Dünden Bugüne Çanakkale Ruhu Fotoğraf ve Envanter Sergisi” yoğun ilgi görüyor. Her yaştan vatandaşın ziyaret ederek Çanakkale ruhunu yaşama fırsatı bulduğu sergi, 20-27 Nisan tarihleri arasında Fatsa Kültür Sarayı Sanat Galerisinde ziyarete açık olacak.

“ESERLERİN ORİJİNAL OLMASI SERGİYİ ANLAMLI KILIYOR”

Çanakkale Zaferi’nden günümüze bizi biz yapan Çanakkale ruhunu anlatan, gerçek savaş malzemeleri ve fotoğraflar ile şanlı ordumuzun ve milletimizin bugünkü gücünü simgeleyen fotoğrafların yer aldığı

“Dünden Bugüne Çanakkale Ruhu Fotoğraf ve Envanter Sergisi” büyük ilgi görüyor.

Çanakkale’nin manevi ortamını gelecek nesillere aktarmak amacıyla Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisinde Orduluların beğenisine sunulan sergiyi ziyaret eden vatandaşlar, “Sanat galerimizdeki eserlerin Çanakkale’den gelmesi ve orijinal olması sergimizi oldukça anlamlı kılıyor. Özenle düzenlenerek sunulan böyle bir sergiyi bizlerle buluşturduğu için Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

Sergiyi ziyaret eden Mimar Sinan Bilgi Evi öğrencileri de o dönemin şartlarına şahitlik ederek Çanakkale ruhunu yaşama fırsatı buldu.

SERGİ 20-27 NİSAN TARİHLERİNDE FATSA’DA

“Dünden Bugüne Çanakkale Ruhu Fotoğraf ve Envanter Sergisi” 20-27 Nisan tarihleri arasında ziyaretçilerini Fatsa Kültür Sarayı Sanat Galerisinde ağırlayacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: