Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Ordu’da Bugün Vefat Edenler

Ordu’da Bugün Vefat Edenler
  • GENEL
  • 12 Nisan 2017
  • Ordu’da Bugün Vefat Edenler için yorumlar kapalı
  • 243 KEZ OKUNDU

  Ordu’da Bugün Vefat Edenler

 Ulubey Hocaoğlu Mahallesinden Mustafa, Şenel, Ali, Selami Yuvarlak’ın anneleri, Hasan Yuvarlak’ın eşi ÇAKIR YUVARLAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hocaoğlu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

    

   Gökömer Mahallesi Hacılar Mevkiinden Merhum Galip Şaşmaz’ın eşi, Okan ve Tuncer Şaşmaz’ın anneleri TALİYE ŞAŞMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi Ulu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hacılar mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

Yukarı Tepe Mahallesinden Merhum İzzet Kurt Balcı’nın eşi, Kemal, Kenan, Abdullah, İfaket, Hatice, Hanife’nin anneleri PAKİZE KURT BALCI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarı Tepe Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

      Delikkaya Mahallesinden Merhum İbrahim Özsoy’un eşi, Haluk, Faruk, Namık, Mehmet Özsoy ve Ayşegül Uzunlar’ın anneleri ŞÜKRİYE ÖZSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir Kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

   Kuylu Mahallesi Sütler Mevkii Kenanoğulları’ndan Merhum Ahmet Evli’nin oğlu YILMAZ EVLİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kuylu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: