• DOLAR
  %1,65
 • EURO
  %2,94
 • ALTIN
  %2,26
 • BIST
  %0,51
Ordu Yeşilay Yeniden Keskin Dedi

Ordu Yeşilay Yeniden Keskin Dedi

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şubesi 2. Olağan Genel Kurulu’nda Cengiz Keskin,  güven tazeledi. Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şubesi  2. Olağanüstü Genel Kurulu Altınordu Belediyesi Meclis Salonunda  yapıldı. Kongrede Divan Başkanlığına Gülyalı İlçe Müftüsü Kemal Menceloğlu getirilmiş Kâtip üyeliklere Süleyman Atabeyoğlu ve Şahin Sevinç seçilmiştir. Olağan genel kurul toplantısında, başkan, asıl ve yedek yönetim kurulu ile […]

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şubesi 2. Olağan Genel Kurulu’nda Cengiz Keskin,  güven tazeledi.

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şubesi  2. Olağanüstü Genel Kurulu Altınordu Belediyesi Meclis Salonunda  yapıldı.

Kongrede Divan Başkanlığına Gülyalı İlçe Müftüsü Kemal Menceloğlu getirilmiş Kâtip üyeliklere Süleyman Atabeyoğlu ve Şahin Sevinç seçilmiştir.

Olağan genel kurul toplantısında, başkan, asıl ve yedek yönetim kurulu ile asıl ve yedek denetim kurulu seçimi yapıldı. Yapılan seçimin ardından oy birliği ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şube Başkanlığı’na yeniden Cengiz Keskin seçildi.

KESKİN: “TOPLUMDA FARKINDALIK OLUŞTURMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şubesi Başkanlığına seçilen Cengiz Keskin, Cemiyet olarak Ordu İlimizde  bir çok projelere imza aratacaklarını ifade etti. Gençlere yöneleceklerini ve toplumda bir farkındalık oluşturacaklarını ifade eden Keskin, “Günümüz koşullarında uyuşturucunun çok farklı sahalara yayılması, çok farklı teknolojiler kullanılarak yeni uyuşturucu tiplerinin oluşmasını göz önünde bulundurursak içinde bulunduğumuz görevin de ne denli önemli olduğunu anlamış oluruz. Yeşilay’ın kutsal bir görevi var, bu görevi en iyi şekilde yapabilmek çok önemli. Bu noktada Yeşilay’ın yeni ürettiği halkı bilinçlendirme, bilgilendirme ve farkındalık oluşturma çabaları kayda değer olacaktır. Ordu’da Yeşilay yeni yeni icraatlarına başlıyor. Bundan sonra yapacağımız çalışmaların halkımız tarafından Yeşilay’ı çok daha iyi tanınmasına katkı sağlayacak. Halkımıza farkındalık oluşturma konusunda yardımcı olacak ve mümkün olduğunca gençlere yönelik faaliyetler düzenlemek bizim en öncelikli hedefimiz olacaktır” dedi.

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şubesi yeni yönetim ve denetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Yönetim kurulu asil üyelikler:

Cengiz Keskin, Mustafa Kemal, Şahin Sevinç, Cemalettin Türk, Hasan Avcı,

 Yedek üyelikler

Okan Engin, Hüseyin Türkmen, Ayhan Özdoğru, Özgür Keskin ,Hüseyin çabuk

Denetleme Kurulu Asil

Barış Özgür Çelebi, Barış Yöntem, Selahattin Yazıcı.

Denetleme Kurulu Yedek:

Zeki Özkan, İsmail Bektaş, Mehmet Seydi.

Genel kurul delegeleri  ise için Asil Mustafa Kemal Şahin, yedek Şahin Sevinç seçilmişlerdir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır