• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
Ordu Yeşilay Şubesi, Vali Balkanlıoğlu’nu Ziyaret Etti

Ordu Yeşilay Şubesi, Vali Balkanlıoğlu’nu Ziyaret Etti

Yeşilay Cemiyeti Ordu Şubesi Başkanı Cengiz Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, Şahin Sevinç,Hasan Avcı ve Celalettin Türk Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret etti. Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftası münasebetiyle Vali İrfan Balkanlıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulunduklarını ifade eden Yeşilay Cemiyeti Ordu Şube Başkanı Cengiz Keskin, yürüttükleri faaliyetler, çalışmalar ve Yeşilay Haftası içerisinde gerçekleştirilecek […]

Yeşilay Cemiyeti Ordu Şubesi Başkanı Cengiz Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, Şahin Sevinç,Hasan Avcı ve Celalettin Türk Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret etti.

Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftası münasebetiyle Vali İrfan Balkanlıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulunduklarını ifade eden Yeşilay Cemiyeti Ordu Şube Başkanı Cengiz Keskin, yürüttükleri faaliyetler, çalışmalar ve Yeşilay Haftası içerisinde gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında Vali İrfan Balkanlıoğlu’na bilgi verdi.

Yeşilay’ın, sağlıklı bireylerden oluşan bir toplum için çaba gösteren önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirten Vali İrfan Balkanlıoğlu, “Alkol, sigara ve uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklar, insan bedenine zarar verdiği gibi, kullananları manevi değerlerimizden de uzaklaştırmaktadır. Ayrıca toplumda yıkıcı etkileri olan bu zararlı alışkanlıklar, ülke ekonomisinde büyük kayıplara neden olmaktadır. Sağlıklı bir toplumun oluşmasında, toplumu oluşturan bireylerin sağlığı, birinci derecede önem arz etmektedir. Sağlıksız nesil ve toplumların hiçbir alanda başarılı olmaları mümkün değildir. İnsanların uzun ömürlü olmaları fiziken ve ruhen sağlıklı olmalarına bağlıdır. Bireylerin zararlı alışkanlıklardan uzak kalarak, sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri konusunda Yeşilay Cemiyetimizin önemli çalışmaları ve çabaları vardır. Bizler de bu çabaları destekliyoruz. Ülkemizde 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftasını ben de kutluyorum. Yeşilay Cemiyeti Ordu Şubemizin yöneticilerine başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır