• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Ordu Valisinin Tanıtımları Sonuç Vermeye Başladı

Ordu Valisinin Tanıtımları Sonuç Vermeye Başladı

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu Ordu iline atandıktan sonra Ordu Turizmi için yaptığı tanıtım çalışmaları sonuç vermeye başladı. Balkanlıoğlu yaptığı çalışmalar ve tanıtımlarla adeta Ordu’yu yeniden keşfettirdi.Uluslararası ve ulusal medya mensuplarını Ordu iline davet ederek turizmde saklı kalmış yerlere dokunarak gün yüzüne çıkarttı. Bu saklı kalmış  yerlerden birisi de Aybastı Perşembe yaylası,buradaki  gelişmeleri bölge insanı takip […]

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu Ordu iline atandıktan sonra Ordu Turizmi için yaptığı tanıtım çalışmaları sonuç vermeye başladı.

Balkanlıoğlu yaptığı çalışmalar ve tanıtımlarla adeta Ordu’yu yeniden keşfettirdi.Uluslararası ve ulusal medya mensuplarını Ordu iline davet ederek turizmde saklı kalmış yerlere dokunarak gün yüzüne çıkarttı.

Bu saklı kalmış  yerlerden birisi de Aybastı Perşembe yaylası,buradaki  gelişmeleri bölge insanı takip ederek sosyal medyada  paylaştı.

İşte vatandaşların paylaşımları;

Çabamızın sonuçlarını görmek ve vatandaştan duymak bizi mutlu ediyor
Yazı ve görüntüler Aybastı’dan

“Sayın Valim Ben Aybastı Belediyesinden Zabıta Yusuf AYDOĞAN Perşembe Yaylası’nda önceden bir iki araç olurdu şimdi ise bu kalabalık sizin sayenizde oldu. Bu fotoğrafı bu gün çektim sizede göndermek istedim teşekkürler hayırlı akşamlar.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır