Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Ordu Valisi Konağı Yetim, Şehit ve Gazi Evine Dönüştürdü.

Ordu Valisi Konağı Yetim, Şehit ve Gazi Evine Dönüştürdü.
  • GENEL / ORDU HABERLERİ
  • 02 Mart 2018
  • Ordu Valisi Konağı Yetim, Şehit ve Gazi Evine Dönüştürdü. için yorumlar kapalı
  • 359 KEZ OKUNDU

Bayan Yavuz, Şehit Ailelerini Vali Konağı’ndan Misafir Etmeyi Sürdürüyor

Her hafta şehit, gazi ve engelli ailelerini Vali Konağı’nda ağırlayan Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz’un bugünkü konukları Fatsa ilçesinde ikamet eden şehit, gazi ve engelli aileleri oldu.

Altınordu ilçe merkezinde ikamet eden şehit, gazi ve engelli yakınlarını Vali Konağı’nda ağırlayan Selda Yavuz, Ordu’nun diğer ilçelerinde ikamet eden şehit, gazi ve engelli ailelerini de Vali Konağı’nda misafir etti.

Ünye, İkizce, Gürgentepe, Gölköy, Ulubey, Çamaş, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Gülyalı, Aybastı, Akkuş, Çaybaşı, Mesudiye, Çatalpınar ve Perşembe ilçelerinde ikamet eden şehit, gazi ve engelli ailelerden oluşan grubu ağırlayan Selda Yavuz, bugün Fatsa ile birlikte ilçe grubunu tamamlamış oldu.

Selda Yavuz, her zamanki güleryüzü ile Fatsa İlçesinde yaşayan şehit, gazi ve engelli ailelerinden oluşan 25 kişilik grubu kapıda karşıladı.

“Sizlerle tanışmak ve sizleri ağırlamayı çok istedim. Geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum” diyerek, şehit, gazi ve engelli ailelerinin tek tek hatrını soran Selda Yavuz, ”Bizim için çok değerli olduğunuzu bilmenizi isterim. Sizleri daha yakından tanımak, acılarınızı paylaşmak istedim. Kapımız daima sizlere açıktır. Herhangi bir sıkıntı ve talebinizde yanınızdayız” dedi.

Fatsa ilçesinden gelen şehit, gazi ve engelli aileleriyle yakından ilgilenen, dert ve sıkıntılarını dinleyip notlar alan Selda Yavuz, ”Güzel vatanımız için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin yadigarları olarak sizler, bizlere emanetsiniz. Ordu’muzun tüm ilçelerinde ikamet eden şehit, gazi ve engelli yakınlarımızı Vali Konağı’nda ağırladık. Fatsa ilçemizden gelen siz değerli misafirlerimizle ilçelerimizi tamamlamış olduk. Ayaklarınıza sağlık” diye konuştu.

Çok mutlu olduklarını ve ilk kez Vali Konağı’na geldiklerini belirten şehit, gazi ve engelli aileleri, ”Sayın Valimiz Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz Hanımefendi, bize hiçbir zaman yalnızlık hissettirmediler. Gösterilen yakın ilgi, bizleri duygulandırdı. Burada bulunmaktan çok mutu olduk” diyerek, duygularını dile getirdiler.

Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Sercan Öklük’ün annesi Bülbül Öklük, Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz’a, “Bizlere vermiş olduğunuz desteklerden ötürü teşekkür ederiz” diyerek, tüm şehit anneleri adına plaket takdim etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: