• DOLAR
  %0,42
 • EURO
  %0,79
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
ORDU TANITIM GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

ORDU TANITIM GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

Ordu’nun her yönüyle tanıtılması amacıyla İstanbul’da düzenlenen “Ordu Tanıtım Günleri” devam ediyor. Orduluların ve İstanbulluların ziyaret ettiği etkinlikte Ordu Büyükşehir Belediyesi standı yoğun ilgi görüyor. Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Dernekler Federasyonu (ORDEF) iş birliği ile İstanbul’da düzenlenen ve 4 Kasım Perşembe günü başlayan 10’uncu “Ordu Tanıtım Günleri” yüzbinlerce Ordulu’yu ve birçok İstanbullu’yu […]

Ordu’nun her yönüyle tanıtılması amacıyla İstanbul’da düzenlenen “Ordu Tanıtım Günleri” devam ediyor. Orduluların ve İstanbulluların ziyaret ettiği etkinlikte Ordu Büyükşehir Belediyesi standı yoğun ilgi görüyor.

Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Dernekler Federasyonu (ORDEF) iş birliği ile İstanbul’da düzenlenen ve 4 Kasım Perşembe günü başlayan 10’uncu “Ordu Tanıtım Günleri” yüzbinlerce Ordulu’yu ve birçok İstanbullu’yu ağırlamaya devam ediyor.

ORDU HER YÖNÜYLE TANITILIYOR

Yenikapı Sahili Etkinlik Alanı’nda Ordu Valiliği ve Ordu Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere 19 ilçe belediyesi, sivil toplum kuruluşları ve birçok firmanın stant açtığı etkinliklerde gurbetteki Ordulular hasret giderirken, misafirlerde Ordu’yu her yönüyle tanıma fırsatı yakalıyor.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞUYOR

“Ordu Tanıtım Günleri”ne katılan vatandaşların etkinlik alanına girdiklerinde ilk durakları Ordu Büyükşehir Belediyesi standı oluyor. Stantta vatandaşlara Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen çalışmalar ile tarım, turizm, yazılım ve enerji alanında uygulamaya sunulan projeler anlatılıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi standını ziyaret eden vatandaşlara ayrıca fındık ve çeşitli hediyeler dağıtılıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı’da günün belli saatlerinde düzenlediği konserlerle Ordu Tanıtım Günleri’ne renk katıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi standında misafirleri ağırlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp ve Başkan Vekili Adem Atik, standı ziyaret eden isimlerle yakından ilgileniyor.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği “Ordu Tanıtım Günleri” 7 Kasım Pazar akşamı sona erecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır