• DOLAR
  %0,11
 • EURO
  %0,24
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,17
Ordu SYDV, Çocukları Sevindiriyor

Ordu SYDV, Çocukları Sevindiriyor

Ordu Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hazırlanan Sosyal Hizmet Projesi kapsamında kurulan oyun parkları çocukların ilgi odağı oldu. Vali İrfan BalkanlIoğlu, Sosyal Hizmet Projesi kapsamında çocukların oyun parkına, oyun oynayabilecekleri alanlara kavuştuğunu söyleyerek, 23 Nisan Pazar günü de oyun parkının Ordu Lisesi karşısındaki alanda kurularak çocuklarla buluşturulacağını söyledi. Oyun parklarının Ordu’nun değişik okul […]

Ordu Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hazırlanan Sosyal Hizmet Projesi kapsamında kurulan oyun parkları çocukların ilgi odağı oldu.

Vali İrfan BalkanlIoğlu, Sosyal Hizmet Projesi kapsamında çocukların oyun parkına, oyun oynayabilecekleri alanlara kavuştuğunu söyleyerek, 23 Nisan Pazar günü de oyun parkının Ordu Lisesi karşısındaki alanda kurularak çocuklarla buluşturulacağını söyledi.

Oyun parklarının Ordu’nun değişik okul bahçelerinde ve Ordu’nun tüm ilçelerinde de kurulduğunu hatırlatan Vali Balkanlıoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında da oyun parklarının Altınordu ilçesinde Ordu Lisesi karşısındaki alanda kurulacağını ve çocukların bu imkandan ücretsiz olarak yararlanacağını ifade etti.

Vali Balkanlıoğlu, çocukların kurulan oyun parklarında doyasıya eğlendiğini, bundan ailelerin ve kendilerinin de büyük mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır