Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Ordu SMMM Odası Yeni Dönem Stajyerleri İle Bir Araya Geldi.

Ordu SMMM Odası Yeni Dönem Stajyerleri İle Bir Araya Geldi.
  • EĞİTİM / EKONOMİ / GENEL
  • 28 Eylül 2017
  • Ordu SMMM Odası Yeni Dönem Stajyerleri İle Bir Araya Geldi. için yorumlar kapalı
  • 296 KEZ OKUNDU

Oda Başkanı Bahadır Baş ve Tesmer Başkan Yardımcısı Tuğrul Odabaş 2017 Yılı 3. Dönem Staja Başlama Sınavında başarılı olan, Stajyer Mali Müşavir olmak için Odamıza müracaat eden stajyer Damla Alan, Nihat Mert Çamaş, Rümeysa Erdoğruca, Ayberk Gökbayrak, Arda Özcanlı, Taner İçmek, İbrahim Köstek, Ali Çakır ve Tansu Onur Gümüş ile birebir görüşme gerçekleştirdi.

Oda Başkanı Bahadır Baş; ‘‘Ordu Mali Müşavirler Odası olarak her dönem staja başlama sınavını kazanan ve odamızda stajyer mali müşavir olma hakkını elde eden arkadaşlarımızla bire bir görüşmeler yapıyoruz. Meslek mensubunun yeni rolü işletmelere yol göstericiliktir. Güvenilir işletme danışmanlığıdır. Muhasebeci mali müşavirlerin sadece kayıtları girme işi artık tamamen bitiyor. Büyük bir ihtimalle yakın gelecekte kayıtlar online yapılabilecektir. Başka ülkelerin 100 yılda yakaladığı statüyü Türkiye’de TÜRMOB ve Odalar sayesinde 27 yılda yakalamışız. Eğitim ve seminerlerimizle sizlere katkı sunmaya çalışacağız. Genç yaştaki arkadaşlarımız KPSS sınavlarına girmeyip bu mesleği seçmeleri çok hoşuma gidiyor. Bu arkadaşlarımız bu mesleğin kalitesini arttıracaktır. Staj süreciniz boyunca hep yan yana olacağız. Staj sürecinizin hayırlı olmasını diliyorum dedi.

TESMER Başkan Yardımcısı Tuğrul Odabaş ise yaptığı konuşmada; ‘‘Muhasebe mesleğine giriş yaparak iyi bir tercih yapmışsınız. Çok okuyup, çok araştırıp kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. Bir şeyin ucundan tuttuğunuz zaman gerisi geliyor. Hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Staj süreci ile ilgili stajyerlere çeşitli bilgiler verildi.

Şirinevler Escort Bayan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: