• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Ordu PTT Başmüdürlüğü’ne Atanan Duman’dan, Vali Balkanlıoğlu’na Ziyaret

Ordu PTT Başmüdürlüğü’ne Atanan Duman’dan, Vali Balkanlıoğlu’na Ziyaret

Ordu PTT Başmüdürlüğü görevine atanan Şinasi Duman, Vali İrfan Balkanlıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Vali İrfan Balkanlıoğlu, PTT Başmüdürü Duman’a yeni görevinde başarılar dileyerek, PTT’nin kendisini sürekli yenileyen bir kurum olduğunu kaydetti ve PTT’nin en ücra belde ile köylere kadar açtığı şubeleriyle, en yaygın hizmet veren kamu kurumlarından birisi olduğunu ifade etti. […]

Ordu PTT Başmüdürlüğü görevine atanan Şinasi Duman, Vali İrfan Balkanlıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Vali İrfan Balkanlıoğlu, PTT Başmüdürü Duman’a yeni görevinde başarılar dileyerek, PTT’nin kendisini sürekli yenileyen bir kurum olduğunu kaydetti ve PTT’nin en ücra belde ile köylere kadar açtığı şubeleriyle, en yaygın hizmet veren kamu kurumlarından birisi olduğunu ifade etti.

Ordu’ya atanmaktan mutlu olduğunu söyleyen Başmüdür Şinasi Duman ise, ”Amacımız vatandaşlara en iyi hizmeti verebilmek ve hizmet kalitesini artırmaktır. İlimize faydalı olabilmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” diye konuştu ve kabulünden dolayı Vali İrfan Balkanlıoğlu’na teşekkürlerini sundu.

Şinasi Duman, daha önce Gümüşhane PTT Başmüdürü olarak görev yapıyordu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır