Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Ordu Memur Sen Hizmet Binası Törenle Açıldı

Ordu Memur Sen Hizmet Binası Törenle Açıldı
  • EĞİTİM / GENEL
  • 07 Nisan 2018
  • Ordu Memur Sen Hizmet Binası Törenle Açıldı için yorumlar kapalı
  • 355 KEZ OKUNDU
Memur Sen Ordu İl Başkanlığı tarafından Karşıyaka mahallesinde yaptırılan hizmet binasının açılışına Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur Sen Ordu İl Başkanı İsmail Çelenk ve çok sayıda sendika üyesi katıldı.
Vali Seddar Yavuz açılışta bir konuşma yaparak, yeni hizmet binasının Memur Sen Ordu İl Başkanlığına hayırlı olmasını diledi. Vali Yavuz, Türkiye’nin yeni bir diriliş, yeni bir kıyam ve küresel bir güç olma iddiasını ortaya koyduğunu hatırlatarak, birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde olunması gerektiğine dikkat çekti.
Türk milletinin bu duruşu ve ilahi kelimetullah peşindeki serüveninin önümüzdeki onlu yıllarda çok daha kıymetli ve değerli bir hale geleceğini söyleyen Vali Seddar Yavuz “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan sadece Türkiye’nin değil tüm ümmetin ümidi haline gelmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımıza bir kez daha minnet ve şükran duygularımızı ifade ediyoruz. Sayın genel başkanıma ve tüm üyelerine bu yapmış oldukları mücadele vesilesi ile teşekkür ediyorum. Çünkü bir aynı dünyanın insanlarıyız, aynı yerlerden geliyoruz ve bir çok sıkıntıyı da hep beraber geçmişte olduğu gibi yaşadık. İnşallah rabbim daha güzel günleri göstersin, daha birlik ve beraberlik içinde olalım. Hepinizi saygıyla selamlıyorum, hayırlı uğurlu olsun.” Diye konuştu.
Törende Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu da bir konuşma yaparak yeni binanın yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ise yeni binanın Memur sen üyelerine hayırlı olmasını dileyerek “Görmüş olduğunuz eser inşallah bundan sonra da memur sen ailesini ilelebet hizmet edecek ve sendikal alanda göstermiş olduğu başarılı faaliyetlerine devam edecekler. Allah mahçup etmesin.” Şeklinde konuştu.
Memur Sen Ordu Hizmet Binasının açılış törenine katılan Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ise, bir milyonun üzerinde üyelerinin olduğunun altını çizerek şunları söyledi: “Biz eğer bir milyon sayısını aştıysak, Türkiye’nin en bütük örgüt gücü olduysak bizi ayıran şey milletle hiç bir zaman çatışmamamız. Çünkü biz bu millet ile sorunu olan bir kitle değiliz. Biz bu milletten alacağı olan bir kitle değil, millete kendini borçlu hisseden bir kitleyiz.”
Açılış töreninde Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ta söz alarak Memur sen ordu hizmet binasının hayırlı olmasını diledi. Tekintaş  “Biz onların ekmeğine aşına yeri geldiği zaman katkıda bulunduk, ne istiyorlarsa onu katmaya çalıştık. Bizim gönlümüz onların gönlü ile beraber olduğu için kapılarımız her zaman açık olduğu için istediklerini yerine getimeye çalışıyoruz bundan sonra da aynı duygular ile aynı birliği aynı beraberliği sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Memur Sen Ordu İl Başkanı İsmail Çelenk ise, açılışa katılan herkese teşekkür etti.
Program açılış kurdelesinin kesilmesi ile sona erdi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: