Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Ordu İl Genel Eski Başkanı Şanser Şahin Sağlığına Kavuşuyor.

Ordu İl Genel Eski Başkanı Şanser Şahin Sağlığına Kavuşuyor.
  • GENEL / SAGLIK
  • 27 Mart 2018
  • Ordu İl Genel Eski Başkanı Şanser Şahin Sağlığına Kavuşuyor. için yorumlar kapalı
  • 333 KEZ OKUNDU

Ordu’nun tanınmış ismi, İl Genel Meclisi Eski Başkanlarından İş Adamı Şanser Şahin Bel Fıtığı ameliyatı olduğu Medical Park Ordu Hastanesi’nde sağlığına yeniden kavuştu.

Ordunun tanınmış isimlerinden işadamı Şanser Şahin çok ilerlemiş bel fıtığı, sol ayağında kuvvet kaybı ve şiddetli bacak ağrısı şikayetleri ile başvurduğu Medical Park Ordu Hastanesi’nde geçirdiği ameliyat ve sonrasındaki tedavilerini tamamlayarak başarılı bir şekilde iş hayatına geri döndü.

İki yıldır bel ağrısı, sol bacağa vuran şiddetli ağrılar ve yürümekte güçlük sorunları yaşayan Sn. Şahin’in son 1 haftadır şikayetleri ve ağrıları gittikçe artmaya başladı. Şikayetleri sebebiyle birçok hastaneye başvuran Sn. Şanser Şahin’in, yapılan MR ve tomografilerin ardından acil ameliyat olması gerektiği belirlendi. Ameliyat olma kararı vermekte son derece zorlanan ve bir çok başka hekimle görüşerek durumunu tekrar değerlendiren Sn. Şahin, kendisiyle görüşmesinde yapacağı ameliyat ile ilgili son derece detaylı bilgiler veren, ameliyat sonrası süreç hakkında kafasındaki tüm soruların yanıtını bulduğu Medical Park Ordu Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Eroğlu’na ameliyat olmaya karar verdi. İki adet ilerlemiş fıtık, bel kayması ve kanal daralması olan Sn. Şahin, yaklaşık 3 saat süren başarılı operasyon sonrasında aynı gün yürütüldü, 4 gün sonra ise ağrılarından ve hareketlerini kısıtlayan sorunlarından kurtulmuş şekilde taburcu edildi.

İşadamı Şanser Şahin; “2 yıldır bel ve bacaklarımda ağrı yaşıyordum. Son 1 haftadır sıklaşan ağrılarımla beraber sol ayağımda kuvvet kaybı yaşamaya başladım. Daha sonra tedavi arayışına girdim, Birçok hastane ve doktordan görüş aldım. En son Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Eroğlu’na ameliyatımı olmaya karar verdim. Dr. Ahmet Bey, ameliyat öncesinden başlayarak sağlıklı bir şekilde taburcu olana kadar her an yanımda oldu ve benimle çok ilgilendi. Hastanenin ise misafirperverliği, düzeni, sağlık personelinin güler yüzü bu sıkıntılı süreci son derece rahat ve konforlu geçirmemi sağladı. Bu vesileyle doktorum Sn. Ahmet Bey’e ve Medical Park Ordu Hastanesi’ndeki kıymetli tüm doktorlara, sağlık personelleri ve yöneticilere ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diyerek memnuniyetini ifade etti.

Ameliyatı gerçekleştiren Medical Park Ordu Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Eroğlu: “Şanser Bey bize başvurduğunda sıklaşan bel ve bacak ağrısı ile birlikte sol ayağında his ve kuvvet kaybı oluşmaya başlamıştı. Daha önce çektirmiş olduğu MR görüntüleri de bel fıtığı tanısını destekliyordu. Bel kayması ve kanal darlığı da bulunan hastamız için en uygun tedavi yöntemi cerrahi müdahaleydi. 3 saat süren başarılı bir

operasyon sonrasında, belindeki fıtık alındı, kanal daralması açıldı, bel kayması için 6 adet vida takıldı, aynı gün ayağa kaldırılıp 4 gün sonra mutlu bir şekilde taburcu edildi. Kendisine ve ailesine sağlıklı bir ömür diliyorum. ‘’ dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: