• DOLAR
  %0,11
 • EURO
  %0,24
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,17
Ordu Eski BİK Müdürü Oranlı’nın ikinci kitabı çıktı

Ordu Eski BİK Müdürü Oranlı’nın ikinci kitabı çıktı

Ordu eski Basın İlan Kurumu Müdürü Çetin Oranlı’nın geçmiş yıllarda yaptığı röportajları derleyerek “Sözün ardı” İz Bırakan Söyleşileri isimli kitabı yayınlandı. Uzun süre Konya ilinde gazetecilik yapan Çetin Oranlı, 1998-2012 yılları arasında yaptığı yüzlerce röportajlarından derlediği 32 söyleşiyi, kitaba dönüştü. Yaklaşık bir yıldır çalışmasının ardından Çetin Oranlı’nın, “Sözün ardı” adlı kitabı yayınlandı. Kitapta, değişin zamanlarda […]

Ordu eski Basın İlan Kurumu Müdürü Çetin Oranlı’nın geçmiş yıllarda yaptığı röportajları derleyerek “Sözün ardı” İz Bırakan Söyleşileri isimli kitabı yayınlandı.

Uzun süre Konya ilinde gazetecilik yapan Çetin Oranlı, 1998-2012 yılları arasında yaptığı yüzlerce röportajlarından derlediği 32 söyleşiyi, kitaba dönüştü.

Yaklaşık bir yıldır çalışmasının ardından Çetin Oranlı’nın, “Sözün ardı” adlı kitabı yayınlandı. Kitapta, değişin zamanlarda görev yapan eski bakanlardan Kamran İnan, Korkut Özal, Hasan Celal Güzel, eski Tokat Valisi Recep Yazıcıoğlu ve çok sayıda siyasetçi, yazar, yönetmen, sivil toplum örgütü temsilcileri ile yaptığı röportajları bir araya getirdi.

Tokat Basın İlan Kurumu Şubesi Müdürü Çetin Oranlı, söyleşileri kitaplaştırırken zorlandığını ifade ederek şöyle konuştu “Elbette bu seçimi yapmak hiç de kolay olmadı. İmkân bulunması halinde bu kitabın dışında kalan söyleşileri de başka çalışmalarımda toplamak arzusundayım. Söyleşi yaptığımız isimlerden Recep Yazıcıoğlu, Kâmran İnan, Korkut Özal, Sefa Odabaşı gibi değerli insanlar ne yazık ki bugün aramızda değil. Bu vesileyle fikirleri ile bize yol gösteren bu değerli insanları rahmetle, saygıyla anıyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır