• DOLAR
  %0,46
 • EURO
  %0,66
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
Ordu Cumhurbaşkanı’nı Bekliyor

Ordu Cumhurbaşkanı’nı Bekliyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 13 Nisan Perşembe günü Ordu iline yapacağı ziyaret öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı. Önemli ziyaret öncesi değerlendirmelerde bulunan Başkan Enver Yılmaz, “İlimizde gerekli çalışmaları tamamlamış bulunuyor ve 13 Nisan’da Cumhurbaşkanımızı ilimizde ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi. CUMHURBAŞKANIMIZIN ORDU’YA DESTEĞİ TAM Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her seçim döneminde olduğu gibi […]

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 13 Nisan Perşembe günü Ordu iline yapacağı ziyaret öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı.
Önemli ziyaret öncesi değerlendirmelerde bulunan Başkan Enver Yılmaz, “İlimizde gerekli çalışmaları tamamlamış bulunuyor ve 13 Nisan’da Cumhurbaşkanımızı ilimizde ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.
CUMHURBAŞKANIMIZIN ORDU’YA DESTEĞİ TAM
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her seçim döneminde olduğu gibi Ordu ilini ziyaret etme hususuna özen gösterdiğine dikkat çeken Başkan Yılmaz, “Sayın Cumhurbaşkanımızın ilimize özel bir ilgisi var. Biz de bu ilgiye en güzel şekilde yanıt vererek hem kendisini ilimizde en güzel şekilde ağırlayacak hem de kendisine güçlü bir ‘Evet’ sözü vereceğiz. İnanıyorum ki Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a Ordulu hemşehrilerimizin desteği tam olacak. Tüm halkımızı 13 Nisan Perşembe günü saat 15.00’te Altınordu ilçesi Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştireceğimiz büyük buluşmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.
HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI
Ziyaret öncesi gerekli hazırlıkların yapıldığını söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “Büyükşehir Belediyesi olarak, Cumhurbaşkanımızın ziyareti öncesi 19 ilçemizin tamamı olmak suretiyle hazırlıklarımızı tamamladık. Görsel bir şölenin olacağı ve Ordumuzda Türk bayraklarının dalgalanacağı ziyaret kapsamında, ilimizin Karadeniz sahil yolu üzerindeki aydınlatma direklerini, üst geçitleri, raket, billboard ve totemleri Sayın Cumhurbaşkanımızın fotoğrafları, program duyuruları ve Türk bayraklarıyla donatmış bulunuyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır