Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Ordu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Bekliyor

Ordu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Bekliyor
  • GENEL / SİYASET
  • 23 Mart 2018
  • Ordu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Bekliyor için yorumlar kapalı
  • 247 KEZ OKUNDU

Ordu’da yarın yapılacak AK Parti İl Başkanlığı 6’ncı Olağan Kongresi’ne katılacak olan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan için hazırlıklar tamamlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Ordu ilinde ağırlamaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız, 17. kez ilimizi ziyaret edecekler. AK Parti Ordu İl Başkanlığı ve Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Sayın Cumhurbaşkanımızı ve ekibini, Sayın Bakanlarımızı ve Genel Başkan Yardımcılarımızı yoğun ve kolektif bir çalışmayla gelişen ve büyüyen Ordu’muzda misafir etmiş olacağız” dedi.

BÜYÜKŞEHİR HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Valiliğe ve Büyükşehir Belediyesine muhtemel ziyareti için hazırlıklarını tamamladı. Hazırlıklar kapsamında kongrenin yapılacağı Durugöl Spor Salonu adeta gelin gibi süslendi. Spor salonunun çevresi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçeceği güzergâh bayrak, flama ve posterlerle donatıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk olarak, salon dışında düzenlenen alanda vatandaşlara hitap edecek ve ardından salona geçerek burada partililere seslenecek.

BAŞKAN YILMAZ, “SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI GELİŞEN VE BÜYÜYEN ORDU’MUZDA MİSAFİR EDECEĞİZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Ordu’da ağırlamaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirten Başkan Enver Yılmaz, “Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız, 17. kez ilimizi ziyaret edecekler. AK Parti Ordu İl Başkanlığı ve Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Yaklaşık 10 gündür değerli milletvekilleri ve partili arkadaşlarımızla beraber miting için hem teknik olarak hem de hemşehrilerimizin katılımının sağlanması için elimizden gelen tüm gayreti gösterdik. Sayın Cumhurbaşkanımızın Ordu’muza gelişini sahil yolu boyunca, şehir ve ilçe merkezleri de olmak üzere bilboard, reklam alanları, yerel gazetelerimiz ve televizyonlarımızda görsel anlamda duyurduk. Hemşehrilerimizi ilk defa Durugöl’de spor salonumuzun önünde misafir etmiş olacağız. Havanın yağmurlu olmasına karşı 40 bin yağmurluğumuz hazır.  Bu çerçevede Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı ve ekibi ile Sayın Bakanlarımızı ve Genel Başkan Yardımcılarımızı yoğun ve kolektif bir çalışmayla gelişen ve büyüyen ilimizde misafir etmiş olacağız. Tüm Ordulu kardeşlerimizi 24 Mart Cumartesi günü saat 15.00’te Durugöl Spor Salonunda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı mitinge davet ediyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: