Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Ordu Çeviri Ofisi Hizmete Girdi

Ordu Çeviri Ofisi Hizmete Girdi
  • GENEL / TEKNOLOJİ
  • 28 Haziran 2018
  • Ordu Çeviri Ofisi Hizmete Girdi için yorumlar kapalı
  • 1.475 KEZ OKUNDU

Protranslate bünyesinde çeviri hizmetlerinde devam etmekte olan Ordu Çeviri Ofisine aşağıdaki linkten dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.  

https://www.protranslate.net/tr/ordu-ceviri-ofisi/ 

 Son dönemde, etkili bir çeviri sistemi yazılımı ve yazarları ile birlikte çalışan Protranslate sitesi, bünyesinde bulundurmakta olduğu yeminli yazarlarına çevirilerini yaptırmakta ve bunun haricinde, yazılım sistemi ve editörleri aracılığı ile de söz konusu çevirilerin kontrollerini detaylı olarak sağlamaktadır. Birçok açıdan değerlendirildiğinde gerçek anlamda etkin bir konuma sahip olan Ordu Çeviri Ofisi, sizler için kendisini ve bünyesindeki yazarları sürekli olarak geliştirmek üzere hamleler yapmaktadır. Bu hamlelerden, çalışmalardan bazıları sizlerin çevirilerini yapmakta olan yazarlar, bunlara profesör rütbesinde olanlarda dahil, yılın belirli zamanlarında belli başlı sınavlara tabi tutuluyorlar. Bu sınavlar dahilinde birçok çevirmen kendisini daima dinamik tutmakta ve etkili olarak çalışmalarına devam etmektedir. 

 

Protranslate sitesi ülke genelinde faaliyetlerine devam eden, birçok alan ve bölgede son derece ciddi yatırımlar yaparak ofisler açan, gözde bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kuruluş bünyesinde bulundurduğu ve iki ana dala ayırarak kendi hizmeti dahilinde birleştirdiği çevirmenler ile sizlere etkili bir şekilde hizmet sunmaya devam edecektir. 

 

Bu hizmetleri sağlayan çevirmenler; genel çevirmenler ve profesyonel tercümanlar olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Her iki alanda faaliyetlerini devam ettiren söz konusu tercümanlar, çevirmenler her alanda çeviri yapabilme yeteneğine sahip olmalarına rağmen, yalnızca kendi alanlarında çeviri yapmaktadırlar. Özellikle profesyonel tercümanlar, yalnızca hakim oldukları alanda yani medikal, mühendislik, hukuk ya da herhangi bir bilimsel alanda fakat yalnızca teknik anlamda bilgi sahibi oldukları alanlarda hizmet vermektedirler. Bunun en büyük neden ve sebebi, söz konusu olabilecek bir hataya mahal vermemek olabilecek bir hatanın hemen önüne geçmekten ileri gelmektedir. 

 Bunların yanı sıra devlet işlerine dair tercümelerinizde, çevirileriniz de alanında uzman tercümanlarımız, yeminli tercümanlarımız sizlere isteğiniz doğrultusunda resmi kurumların kabul edeceği bir düzgünlükte sizlere söz konusu tercümeyi ıslak imza ile gönderebilir.Islak imzalı söz konusu, tercümenizi dilediğiniz yolla size göndermek üzere kargolayabiliriz, ya da siz değerli müşterilerimiz gelerek bizim ofislerimizden çeviri metninizi alabilirsiniz. Ordu Çeviri Ofisi daim olarak hizmetinizdedir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: