• DOLAR
  %0,37
 • EURO
  %-0,14
 • ALTIN
  %-0,14
 • BIST
  %-0,42
Ordu Çambaşı Yayla Şenlikleri Başlıyor

Ordu Çambaşı Yayla Şenlikleri Başlıyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Kabadüz Belediyesinin birlikte düzenlediği Çambaşı Yaylası Şenlikleri’nin 16.sı gerçekleştiriliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 29 Temmuz Cumartesi günü Çambaşı Yaylası’nda başlayacak ve 2 gün sürecek olan şenliklere tüm Orduluları davet ederek, “Yayla turizmimiz her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Hedefimiz, Çambaşı Yaylamızı her alanda tanıtabilmek. Bu anlamda, geleneksel hâle gelen Çambaşı […]

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Kabadüz Belediyesinin birlikte düzenlediği Çambaşı Yaylası Şenlikleri’nin 16.sı gerçekleştiriliyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 29 Temmuz Cumartesi günü Çambaşı Yaylası’nda başlayacak ve 2 gün sürecek olan şenliklere tüm Orduluları davet ederek, “Yayla turizmimiz her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Hedefimiz, Çambaşı Yaylamızı her alanda tanıtabilmek. Bu anlamda, geleneksel hâle gelen Çambaşı Yaylası Şenlikleri’miz oldukça önem arz ediyor. Büyükşehir olarak, festivalimize olan desteğimiz sürecek” dedi.

DOLU DOLU BİR FESTİVAL OLACAK

16. Geleneksel Çambaşı Yaylası Şenlikleri, düzenlenecek birçok etkinlikle birbirinden renkli görüntülere ev sahipliği yapacak. Yöresel yarışmalar ve konserlerle renklenecek şenliklerin programı ise şu şekilde:

1. GÜN

10.00 Açılış

10.30 Yöresel Yarışmalar ( peynir, bal, çilek, patates ve en güzel buzağı)

19.00 Mahalli Sanatçılar Konseri

21.00 Havai Fişek Gösterisi

22.00 Meydan Ateşi

2. GÜN

10.00 Halk Oyunları Gösterisi

10.10 Mehteran Gösterisi

11.00 Protokol Konuşmaları

Ödül Töreni

Fidan Dikimi

Animasyon

13.00 Protokol Yemeği

Konseri

15.00 Hülya Polat Konseri

17.00 Kapanış

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır