Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Ordu Büyükşehirde Mobil Uygulama Başlıyor

Ordu Büyükşehirde Mobil Uygulama Başlıyor
  • GENEL / SİYASET
  • 10 Nisan 2018
  • Ordu Büyükşehirde Mobil Uygulama Başlıyor için yorumlar kapalı
  • 287 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin akıllı telefonlar için hazırladığı “Ordu Büyükşehir Belediyesi” adlı mobil uygulama, 2 bin 500’ün üzerinde kullanıcı için hizmet veriyor.

UYGULAMA GOOGLE PLAY STORE VE APP STORE’DA

Büyükşehir’in hayatı kolaylaştıran ve vatandaşın yönetime katkı sağlamasına imkân veren şeffaf belediyecilik uygulaması, Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Büyükşehir Belediyesinin faaliyetleri ve diğer bazı hizmetlerle ilgili en güncel bilgilerin yer aldığı “Ordu Büyükşehir Belediyesi” mobil uygulaması kullanıcılara zengin içerik ve hızlı erişim imkânı sunuyor.

12 MODÜL YER ALIYOR

Toplu taşıma hizmetleriyle ilgili yeni bir modülün de eklendiği “Ordu Büyükşehir Belediyesi” uygulamasında bulunan 12 modülün özellikleri ise şu şekilde:

Başkan: Büyükşehir Belediye Başkanımızın vatandaşlarımıza iletmiş olduğu mesajları buradan okuyabilir ve isterseniz Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’a doğrudan mesaj gönderebilirsiniz.

Çek Gönder: Vatandaşlarımızın istek ve şikâyetlerini Büyükşehir Belediyemize kolayca gönderebildiği ve bunlara verilen cevapları görüntüleyebildiği bölümdür.

Haberler: Ordu Büyükşehir Belediyemizin yayınlandığı haber ve duyurulara buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlikler: Belediyemizin etkinlik duyuruları ve içeriklerini buradan takip edebilirsiniz.

Kent Rehberi: Büyükşehir sınırları içerisindeki önemli kurum ve kuruluşların telefonları, adresleri ve harita bilgileri ile toplu taşıma güzergâh bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczaneler: Büyükşehir sınırları içerisindeki nöbetçi eczanelere bu menüyü kullanarak ulaşabilirsiniz.

İhaleler: Belediyemizin yaptığı ihale duyurularını buradan takip edebilirsiniz.

Duyurular: Belediyemizin yaptığı faaliyetlere ve yatırımlara ait duyuruları buradan takip edebilirsiniz.

Web TV: Büyükşehir Belediyemizin Youtube hesabındaki videolara ve ilimizin farklı noktalarında bulunan şehir kameralarından anlık görüntülere buradan ulaşabilirsiniz.

Projeler: Büyükşehir Belediyemizin tamamlanan, devam eden ve planlanan projelerine ait bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Turizm Rehberi: Ordu ili genelinde bulunan nitelikli konaklama tesislerine ait bilgiler ile Ordu’da ne yapılır, nereye gidilir ve ne yenir gibi konulara ait bilgileri burada bulabilirsiniz.

İletişim: Büyükşehir Belediyemizin telefon, faks ve kurumsal mail adresi ile sosyal medya hesaplarına ait bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Toplu Taşıma: Otobüs hatlarının listesi, otobüslerin duraklara varış süreleri, Ordumkart yükleme noktalarını öğrenip öneri/şikâyet bildirimlerinizi yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: