• DOLAR
  %0,37
 • EURO
  %-0,14
 • ALTIN
  %-0,14
 • BIST
  %-0,42
Ordu Ak Parti SKM Başkanlığına Halil Öz’ü Getirdi

Ordu Ak Parti SKM Başkanlığına Halil Öz’ü Getirdi

Ordu Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı’na Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Halil Öz’ü getirdi. Ordu Ak Parti İl Başkanı Av. Uğur Çelenk , muhtemel Nisan ayında yapılacak olan Anayasa değişikliği oylamasında , İl Başkanlığında Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı’nı ( SKM) yürütmek üzere İl Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Halil Öz’e görev verdi. […]

Ordu Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı’na Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Halil Öz’ü getirdi.
Ordu Ak Parti İl Başkanı Av. Uğur Çelenk , muhtemel Nisan ayında yapılacak olan Anayasa değişikliği oylamasında , İl Başkanlığında Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı’nı ( SKM) yürütmek üzere İl Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Halil Öz’e görev verdi.

Başkan Çelenk , yaptığı açıklamada biz her açıklamamızda referanduma , seçimlere hazır olduğumuzu beyan ediyoruz diyerek, Seçimlerin bizim için can damarı olan, tüm seçim faaliyetlerini Ordu ili genelinde yürütecek olan SKM Başkanlığına 1 Kasım seçimlerini başarı ile, sıfır hata ile yürüten, tecrübeli, disiplinli, planlı ,teşkilatlarımızın ağabeyi Halil Öz ağabeyime, emaneti ehline tevdi etmekten büyük kıvanç duymaktayım dedi . Başkan Çelenk , kendileri bugüne kadar 4 seçimde SKM Başkanlığı yaptı . Hepsinden fevkalade insan üstü gayret göstererek yüzünün AKI ile çıktı , görevi bihakkın yerine getirdi. Önümüzdeki Referandum seçim kampanyası boyunca Halil abimiz ekibi ile birlikte aynı başarıyı göstereceğine inanıyor, Referandum döneminde tüm siyasi partilere başarılar diliyor , centilmence bir yarış olmasını temenni ediyorum dedi.

HALKIMIZ YERİ VE ZAMANI GELDİĞİNDE ALTINDAN EN İYİ ANLAYAN SARRAF OLUR

İl SKM Başkanlığına atanan İl Başkan Yardımcısı Halil Öz, İl Başkanım Lütfettiler sorumluluğu ağır olan bu görevi naçizane tarafıma tevdi ettiler. Şimdi, hemen referandumun yapılacağı akşama kadar , gündüzünü hiç durmadan gecesini kendimize örtü eylemeden var gücümüzle çalışacağız . Yapılacak olan Anayasa değişikliğini hemşehrilerimize en iyi şekilde anlatacağız, ilk hedefimiz hayırcı kardeşlerimiz olacak, nedenlerini soracağız ,kendi tezimizi anlatacağız .Neden “EVET” demleri için izahatta bulunacağız. Büyük Türkiye, Güçlü Türkiye ‘nin yarınlarımızın teminatta olduğu bir Türkiye’yi 2023 Türkiye’sini inşa edeceğimizi, mevcut sistemle bunu aşamayacağımızı, hiç durmadan anlatacağız, anlatacağız, anlatacağız , biz ister kabul edelim ister etmeyelim , halkın terazisi muhkemdir , halkımız yeri ve zamanı geldiğinde altından en iyi anlayan sarraf olur, altını bakırdan ayırır bizim halkımız .Bu sebepledir ki, Anayasa değişikliğinde halkımıza soracağız. Biz, “EVET” diyerek ALTIN ‘ı savunuyoruz , halkımızda, ALTIN’ mı, BAKIR ‘mı diye en iyi şekilde ayırt edecektir. Ben inanıyorum ki ; hemşehrilerimizin desteği ile Ordu’da en az % 70 “EVET” yani “ALTIN” oyu alacağız dedi.

ORDU SKM YÖNETİMİ

Halil Öz, İl SKM ekibini kurarak İl Başkanından onayını aldı, İl SKM Başkanı Halil Öz, Başkan Yardımcısı Bilal Azaklı, Program Sorumlusu Sedat Cesur, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Faruk Zavalsız,Mali İşlerden Sorumlu Yüksel Aydın, Hukukçu ve Eğitim İşlerinden Sorumlu Av.Yekta Poyraz, Bilgi İşlem ve Sekreterya Yılmaz Uzunlar olarak belirledi, Başkan Halil Öz, 19 İlçe SKM’lerini 31 Ocak tarihine kadar tamamlayacaklarını daha sonra 19 İlçeyi ziyaret edeceklerini bildirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır