Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Opr.Dr. Yediyıldız, Sanatsız Medeniyet Olmaz

Opr.Dr. Yediyıldız, Sanatsız Medeniyet Olmaz
  • GENEL / SİYASET
  • 21 Haziran 2018
  • Opr.Dr. Yediyıldız, Sanatsız Medeniyet Olmaz için yorumlar kapalı
  • 504 KEZ OKUNDU

AK Parti Ordu Mileltvekili Adayı Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, seçim çalışmaları kapsamında Altınordu ilçesinde ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor.

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında ilçe ilçe mahalle mahalle gezen AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, çalışmalarına Altınordu ilçesinde devam etti. Ziyaretlerine ilk olarak, Altınordu Belediyesi ve Kuzeydoğu Fotoğrafçıları Derneği (KUDOF) tarafından gerçekleştirilen ‘Altınkare Foto Maratonu’nda dereceye giren fotoğraf sanatçılarına ödül törenine katılarak başlayan Yediyıldız, dereceye giren yarışmacıları tebrik etti.

“SANATSIZ MEDENİYET OLMAZ”

Programda bir konuşma yapan yapan AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, sanatsız bir medeniyet olmayacağını söyledi. Altınordu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yarışmanın önemine vurgu yapan Yediyıldız, “Sanatsız medeniyet olmaz. Burada birçok sanat eserini görüyoruz. Altınordu Belediyesi ve KUDOF’a böyle bir projeyi ortaya koydukları için teşekkür ediyorum. Ordu bir turizm şehri. Bu tür çalışmalar Ordumuzun güzelliklerini ortaya çıkartacaktır. Bu çalışmaların artmasını diliyorum” dedi.

YEDİYILDIZ, YENİ EVLİ ÇİFTLERİN NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Konuşmanın ardından, Altınordu Belediyesi’nde evlenen ve nikahlarını da Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın kıydığı, Ebru ve Ahmet çiftinin nikah şahitliğini yapan Yediyıldız, yeni evli çifte mutluluklar diledi. Daha sonra Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ile birlikte sanatçıların çektiği fotoğrafları inceledi.

YEDİYILDIZ, “TOPRAĞINI TANISIN ALTIN GİBİ PARLASIN” PROJESİNİN AÇILIŞINA KATILDI

Altınordu Belediyesi’nde gerçekleştirilen ödül törenin ardından Altınordu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Ordu Valiliği himayesinde, Doğu Karadeniz Bölge Kalkınma İdaresi tarafından desteklenen 2018 yılı Tarım ve Kırsal Kalkınma Yatırım Programı kapsamında hibe desteği kazanan “Toprağını Tanısın Altın Gibi Parlasın” projesinin tanıtım toplantısına katılan Yediyıldız, burada yaptığı konuşmada, toprağın bir reçetesi olması gerektiğini vurguladı. Fındık mahsulünün bu yıl değerinde satılacağına dikkat çeken Yediyıldız, “İnşallah, fındığın üreticisini mağdur etmeden, bir takım spekülatörlere üreticiyi düşürmeden, fındığımız bu sene değerini bulacaktır ve normal fiyatlarında da satılacaktır. Tabi bu tür bakım faaliyetleri oldukça, zannediyorum bundan sonra fındık fiyatı da konuşulmayacaktır. Üreticinin, daha kaliteli fındığı nasıl üretebilirim? Tartışması ortaya çıkacaktır, çünkü bu sayede fındık hep yüksek fiyatlarda satılacaktır. Fındık fiyatlarının böyle yürütülmesi de Ordu fındığı için bir avantajdır” diye konuştu.

AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Yediyıldız, kentteki çeşi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: