• DOLAR
  %0,64
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %-0,75
ODÜ’de Peyzaj Çalışmaları Devam Ediyor

ODÜ’de Peyzaj Çalışmaları Devam Ediyor

Ordu Üniversitesi ana yerleşkesinde inşaat çalışmalarına devam edilirken çevre düzenleme faaliyetleri de hız kesmeden sürdürülüyor. Bu kapsamda Rektör Yarılgaç Tıp Fakültesi Morfoloji binası çevresi ve Merkezi Kantin’de incelemede bulundu. Üniversitede yeşil alanların sürdürülebilirliğini sağlamak adına mevsime göre budama, gübreleme, sulama ve yabancı ot temizliği gibi bakım işlemleri aralıksız devam ediyor. Yapılan çalışmaları incelemek amacıyla Tıp Fakültesi […]

Ordu Üniversitesi ana yerleşkesinde inşaat çalışmalarına devam edilirken çevre düzenleme faaliyetleri de hız kesmeden sürdürülüyor. Bu kapsamda Rektör Yarılgaç Tıp Fakültesi Morfoloji binası çevresi ve Merkezi Kantin’de incelemede bulundu.

Üniversitede yeşil alanların sürdürülebilirliğini sağlamak adına mevsime göre budama, gübreleme, sulama ve yabancı ot temizliği gibi bakım işlemleri aralıksız devam ediyor. Yapılan çalışmaları incelemek amacıyla Tıp Fakültesi Morfoloji binası çevresini gezen, bunun yanı sıra Merkezi Kantin’de öğrencilerle sohbet eden Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, “Mevcut yeşil alanların estetik anlamda değer kazanması ve mevsimsel değişimlerin hesaplanarak buna uygun bitki türlerinin kampüs alanlarında hayat bulması hem Üniversitemiz hem de şehrimiz için nezih bir ortamın oluşmasını sağlayacak. Kampüs alanında estetik ve fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan bitkilerin dikim çalışmalarına ve yeşil alan miktarını artırmaya yönelik faaliyetlere hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır