• DOLAR
  %-0,39
 • EURO
  %1,04
 • ALTIN
  %0,91
 • BIST
  %-0,05
ODÜ Öğrencileri Altınordu Belediyesini Ziyaret Etti

ODÜ Öğrencileri Altınordu Belediyesini Ziyaret Etti

Ordu Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Yerel Yönetimler Bölümü akademisyen ve öğrencileri İŞKUR işbirliği ile aldıkları ders kapsamında Altınordu Belediyesini ziyaret ederek belediyenin çalışmalarını ve işleyişini yerinde görme fırsatı yakaladı. Akademisyenler eşliğinde Altınordu Belediyesini ziyaret eden öğrenciler bu kapsamda Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın misafiri oldu. “SORMADIĞINIZ VE CEVAPSIZ BIRAKTIĞINIZ SORU KALMASIN” Yerel Yönetimler […]

Ordu Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Yerel Yönetimler Bölümü akademisyen ve öğrencileri İŞKUR işbirliği ile aldıkları ders kapsamında Altınordu Belediyesini ziyaret ederek belediyenin çalışmalarını ve işleyişini yerinde görme fırsatı yakaladı. Akademisyenler eşliğinde Altınordu Belediyesini ziyaret eden öğrenciler bu kapsamda Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın misafiri oldu.

“SORMADIĞINIZ VE CEVAPSIZ BIRAKTIĞINIZ SORU KALMASIN”

Yerel Yönetimler Bölümü öğrencilerini ağırlayan Başkan Tekintaş, ziyarete katılım gösterenlere iş ve siyaset hayatındaki deneyimlerini anlattı. Öğrencilere meslek hayatında yapmaları gerekenler hakkında bilgiler veren Tekintaş, “Bizim sizden istediğimiz, sormadığınız ve cevapsız bıraktığınız soru kalmasın bu sayede kendinizi çok geliştirebilirsiniz. Ayrıca tecrübeyi gerektiğinde size ödenecek paraya bakmaksızın geliştirmek için değerlendirmeniz gerekiyor” dedi.

AKADEMİSYEN VE ÖĞRENCİLER ZİYARETTEN MEMNUN KALDI

Öğrenciler ile birlikte ziyarette bulunan ve kamu kurumlarında deneyim kazanması için çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten Ordu Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Yerel Yönetimler Bölümü Öğretim Üyeleri Haldun Çam ve Nejat Üstün, gerçekleşen ziyaret sonrası misafirperverliği sebebi ile Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkür etti. Bu tür ziyaretlere devam edeceklerini dile getiren akademisyenler öğrencilerin bu sayede daha başarılı olduklarını belirttiler.

Daha önce Altınordu Belediye Meclis Toplantısına katılan ve yeniden Altınordu Belediyesi’nde ağırlanan öğrenciler yaptıkları son ziyaret ile birçok alanda bilgi sahibi olduklarını ifade ederek memnun olduklarını vurguladılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır