• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
Numan Kurtulmuş, Üreticiler Mağdur Edilmeyecek

Numan Kurtulmuş, Üreticiler Mağdur Edilmeyecek

Gölköy ve Aybastı ilçelerinde düzenlenecek olan mitinglere katılmak için Ordu’ya gelen Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, fındıkla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Kurtulmuş Ordu-Giresun Havalimanında protokol üyeleri ve partililer tarafından karşılandı. Havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kurtulmuş, Evet oylarının her geçen gün aratarak ivmesini yükselttiğini söyledi. Kurtulmuş öte yandan ABD ve İngiltere tarafından […]

Gölköy ve Aybastı ilçelerinde düzenlenecek olan mitinglere katılmak için Ordu’ya gelen Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, fındıkla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Kurtulmuş Ordu-Giresun Havalimanında protokol üyeleri ve partililer tarafından karşılandı. Havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kurtulmuş, Evet oylarının her geçen gün aratarak ivmesini yükselttiğini söyledi. Kurtulmuş öte yandan ABD ve İngiltere tarafından Türkiye üzerinden gelecek olan uçaklarda elektronik kısıtlamaları da değerlendirdi ve Türkiye’nin ekonomisinin hedef alındığını söyledi. Kurtulmuş, fındıkla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“FINDIK ALIMI YAPILMASINA KADAR HER TÜRLÜ MÜDAHALE”

Fındıkla ilgili her Bakanlar Kurulunda konunun gündeme geldiğini belirten Kurtulmuş, “Akçakoca’dan Rize’ye kadar olan bölgeyi ilgilendiren önemli bir konu. Maalesef fındıktaki tekelleşme üreticimizin emeğini ziyan ediyor. Gerekli her türlü tedbiri alacağız. Rekabet Kurumundan tutun da gerekirse fındık alımı yapılmasına kadar her türlü müdahale yapılarak, milletimizi bu durumdan  kurtaracağız. Vatandaşlarımız rahat olsun gayret ediyoruz. Devlet ciddiyetiyle işi halletmeye çalışıyoruz. Yapabileceklerimizi konuşuyoruz. Vatandaşlar mağdur edilmeyecektir” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır