• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %-0,24
 • BIST
  %0,17
Nostaljik Arabalar Görücüye Çıktı

Nostaljik Arabalar Görücüye Çıktı

Ordu Ünye’de bu yıl ilki gerçekleştirilen ve Ünye Cumhuriyet meydanında düzenlenen organizasyonda klasik araçlar sevenlerin ile buluştu. 1960’lı yıllardan günümüze 30’a yakın aracın sergilendiği etkinliğe, Trabzon, Giresun, Samsun ve Ordu illeri olmak üzer birçok ilden çok sayıda klasik otomobil tutkunu katıldı. Ünye Belediyesi ve Mustafa Özkan ile Ünye Madeni Eşya, Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Özkan’ın […]

Ordu Ünye’de bu yıl ilki gerçekleştirilen ve Ünye Cumhuriyet meydanında düzenlenen organizasyonda klasik araçlar sevenlerin ile buluştu.

1960’lı yıllardan günümüze 30’a yakın aracın sergilendiği etkinliğe, Trabzon, Giresun, Samsun ve Ordu illeri olmak üzer birçok ilden çok sayıda klasik otomobil tutkunu katıldı.

Ünye Belediyesi ve Mustafa Özkan ile Ünye Madeni Eşya, Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Özkan’ın işbirliği ile düzenlenen organizasyonda konuşan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “Burada gördüğümüz birçok otomobil Yeşilçam filmlerinde sinema perdesinden izlediğimiz modeller. Bugün bu araçları yakında inceleme fırsatı bulduk. Ünye’mizde bu yıl önemli kültürel etkinlikleri gerçekleştiriyoruz. Ben emeği bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Gün boyunca organizasyon katılan genci yaşlısı herkes adeta bir sanat eseri olan klasik araçları yakından tanıma ve inceleme fırsatı buldular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır