• DOLAR
  %-0,54
 • EURO
  %0,46
 • ALTIN
  %0,70
 • BIST
  %-0,05
Müdür Genç, Ordulu Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

Müdür Genç, Ordulu Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Muğla’da yapılan okullar arası Taekwondo Türkiye şampiyonasında +65 KG. Türkiye 2.  Emrah Efe Usta ile 61 kg. da Türkiye 2. Olan Batuhan Çakmak’ı makamında kabul ederek başarılarından dolayı ödüllendirdi. Sporcularımızdan başarılar gelmeye devam ediyor diyen İl Müdürü Mustafa Genç” ” Okul sporları ve Federasyon faaliyetlerinde dereceye […]

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Muğla’da yapılan okullar arası Taekwondo Türkiye şampiyonasında +65 KG. Türkiye 2.  Emrah Efe Usta ile 61 kg. da Türkiye 2. Olan Batuhan Çakmak’ı makamında kabul ederek başarılarından dolayı ödüllendirdi.

Sporcularımızdan başarılar gelmeye devam ediyor diyen İl Müdürü Mustafa Genç” ” Okul sporları ve Federasyon faaliyetlerinde dereceye giren sporcularımızın sayısının her geçen gün artması bizleri mutlu etmektedir. Bu başarıda emeği olan Antrenörlerimizi ve Sporcularımızı kutluyorum. Gençlerimizin daha büyük başarılar elde etmesi için Gençlik ve Spor Bakanlığımızın desteği ile onlara her türlü imkanı sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır