• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Milletvekili Gündoğdu, Miracın Hikmeti İnsanlığı Sarsın

Milletvekili Gündoğdu, Miracın Hikmeti İnsanlığı Sarsın

Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Miraç mucizesi, tüm İslam alemi için bir rahmettir.” dedi. Gündoğdu’nun mesajı şu şekilde; Birbirinden kıymetli hikmetlerle dolu bu gecede Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAS) Mekke’deki Mescidi Haram’dan Kudüs’teki Mescidi Aksa’ya, oradan da Allahu Teala’nın huzuruna çıkmıştır. Miraç tüm Müslümanlar ve insanlık için de […]

Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Miraç mucizesi, tüm İslam alemi için bir rahmettir.” dedi.

Gündoğdu’nun mesajı şu şekilde;
Birbirinden kıymetli hikmetlerle dolu bu gecede Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAS) Mekke’deki Mescidi Haram’dan Kudüs’teki Mescidi Aksa’ya, oradan da Allahu Teala’nın huzuruna çıkmıştır. Miraç tüm Müslümanlar ve insanlık için de bir yükseliştir. Rahmet ve lütuflarla dolu bu gecede yüreğimizi, ufkumuzu, aklımızı açarak, miracın ruhunu, manası ve hikmetini en iyi şekilde idrak etmeliyiz. Miraç’ın hikmetinin ve manasının tüm insanlığı sarmasını, dünyaya sevgi, barış ve kardeşlik getirmesini Allah’tan niyaz ederim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır