• DOLAR
  %2,24
 • EURO
  %2,89
 • ALTIN
  %2,51
 • BIST
  %0,60
Metin Gündoğdu, Ramazan Duygudaşlığın Ayıdır

Metin Gündoğdu, Ramazan Duygudaşlığın Ayıdır

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ramazan Ayı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Gündoğdu’nun mesajı şu şekilde; “Paylaşmanın, bereketin ve mağfiretin ayı olan, on bir ayın sultanı Ramazan’a kavuştuk. Bu mübarek ay arınmanın, anlayışın ve duygudaşlığın, paylaşmanın ayıdır. Tutacağımız oruçlarla Rabbimize hamd edeceğiz, vereceğimiz zekâtlar ve sadakalarla paylaştıkça büyüyeceğiz. Ramazanın iklimi maddi ve manevi hayatımızda güzellikler […]

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ramazan Ayı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Gündoğdu’nun mesajı şu şekilde;

“Paylaşmanın, bereketin ve mağfiretin ayı olan, on bir ayın sultanı Ramazan’a kavuştuk. Bu mübarek ay arınmanın, anlayışın ve duygudaşlığın, paylaşmanın ayıdır. Tutacağımız oruçlarla Rabbimize hamd edeceğiz, vereceğimiz zekâtlar ve sadakalarla paylaştıkça büyüyeceğiz. Ramazanın iklimi maddi ve manevi hayatımızda güzellikler katacak. Bizlere düşen; bu mübarek ayı en iyi şekilde, içten yaşamak ve kardeşlerimizin de yaşamasına vesile olmaktır. Diyanet İşleri Başkanlığımızın bu yıl için belirlediği “Gelin Gönüller Yapalım Bu Ramazan ve Her Zaman” temasındaki gibi gönül yapmayı, kardeşlik bağı kurmayı, yardım etmeyi görev bilerek yaşamalıyız.”

“Tüm kardeşlerimizin, mübarek Ramazan ayını kutlar, Ramazan-ı Şerifin İslam alemi ve insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini niyaz ederim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır