Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Metin Gündoğdu KEİPA Toplantısı İçin Rusya’da

Metin Gündoğdu KEİPA Toplantısı İçin Rusya’da
  • GENEL / SİYASET
  • 26 Ekim 2017
  • Metin Gündoğdu KEİPA Toplantısı İçin Rusya’da için yorumlar kapalı
  • 295 KEZ OKUNDU

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) toplantısı için Rusya’da.

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Rusya’nın Rostov kentinde üyesi olduğu Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi’nin Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu’nun 50. Toplantısına katıldı.

Türkiye ve Ordu İçin Çalışıyoruz

Azerbaycan, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Gürcistan, Yunanistan, Ermenistan, Moldova ve Ukrayna, Arnavutluk ve Sırbistan’dan parlamenterlerin katıldığı KEİPA Hukuki ve Siyasi İlişkiler Komisyonu Toplantısını değerlendiren KEİPA Türk Delegasyonu Üyesi ve AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Üye ülkeler arasında ekonomik, ticari, sosyal, kültürel ve siyasi işbirliği için yasal bir dayanak oluşturmak adına düzenlenen toplantıların 50.’sini gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra ülkemizin, bölgemizin ve Ordumuzu uluslararası platformda temsil ediyoruz. Bölgesel konuları değerlendireceğimiz Hukuki ve Siyasi İlişkiler Komisyonu Toplantımızın ardından tavsiye kararlar alacağız. Bu kararlar üye ülkelerin parlamentolarına gönderilecek. Böylece ekonomik, siyasi ve sosyal alanlardaki işbirliği daha sağlam ve hızlı gerçekleşecektir. Türkiye’nin ve Ordu’nun bu ilişki ağında daha da etkili olması için var gücümüzle çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: