Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Metin Gündoğdu, Kararsız Seçmeni İkna Edip Sandığa Götürmeliyiz

Metin Gündoğdu, Kararsız Seçmeni İkna Edip Sandığa Götürmeliyiz
  • GENEL / ORDU HABERLERİ / SİYASET
  • 27 Mart 2017
  • Metin Gündoğdu, Kararsız Seçmeni İkna Edip Sandığa Götürmeliyiz için yorumlar kapalı
  • 244 KEZ OKUNDU

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, ”Biz istikrarsız bir Türkiye’de mi yaşamak istiyoruz, yoksa büyüyen istikrarlı bir ülkede mi yaşamak istiyoruz? Onun kararını vermeliyiz. Her kardeşimiz, kararsız olan seçmenlerimizi ikna ederek sandığa götürmeli.” dedi.

AK Parti Edirne Milletvekili Rafet Sezen, Ak Parti İl Başkan V. Hilmi Zorlutuna, MHP İl Başkanı Hakan Özkan ve çok sayıda STK ve sendika temsilcisinin katıldığı toplantıda konuşan Metin Gündoğdu, 16 Nisan’da Türkiye’nin çok önemli bir karar vereceğini belirtti.

Türkiye’nin büyümesi ve istikrarlı bir ülke olabilmesi için Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine mutlaka geçilmesi gerektiğini savunan Gündoğdu, konuşmasına şöyle devam etti:

”Diyorlar ya, ‘Tek adam olacak’, ‘Diktatör olacak’ diye. Cumhurbaşkanımızın üzerinden vuruyorlar. Bizim derdimiz bu değil; bizim derdimiz, bu ülkenin çocukları ve gelecek nesiller, istikrarlı ve büyüyen bir ülkede olsun. İnsanlar gelsin yatırımını yapsın. Türkiye büyüsün, zenginleşsin. Bizim derdimiz o. Cumhurbaşkanımız da fani, ölümlü, elbet o da ebediyete gidecek. Sultan Süleyman’a kalmadı bu dünya. Biz istikrarsız bir Türkiye’de mi yaşamak istiyoruz, yoksa büyüyen istikrarlı bir ülkede mi yaşamak istiyoruz? Onun kararını vermeliyiz.

Türk milletinin koalisyon hükümetlerinden bıktığını anlatan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, mevcut sistemin artık Türkiye’yi taşıyamadığını belirtti.

Türkiye’nin büyümesi ve gelişmesi için istikrarın şart olduğunu ifade eden Gündoğdu, ”Düşünün iş adamlarımızdan biri, bir iş yeri kiralasa, kaç yıllığına kiralarsınız, en az beş yıl değil mi? Kendi kiraladığımız iş yerinin bile istikrarlı bir şekilde devam etmesi için beş yıllık süre istiyoruz da, iktidar ve hükümetlerden niye beş yıllık süre istemiyoruz. 13 ayda değişen hükümetlerin, istikrarsız bir hükümet olduğunu, neden kabul etmiyoruz? Ben bunları ‘hayır’ diyeceklere söylüyorum” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: