• DOLAR
  %-0,39
 • EURO
  %1,04
 • ALTIN
  %0,91
 • BIST
  %-0,05
Metin Gündoğdu, Fındık Paraları Haftaya Hesapta

Metin Gündoğdu, Fındık Paraları Haftaya Hesapta

Alan Bazlı Gelir Desteği Ödemeleri 3 Nisan’da üreticilerin  hesaplarına aktarılıyor. 2009 yılından itibaren kesintisiz olarak ödenen fındık alan bazlı gelir desteği ödemeleri bu yıl da veriliyor. 2016 mahsulü fındık alan bazlı gelir desteği ödemeleri 3 Nisan’dan itibaren fındık üreticilerinin hesabında olacak. Desteğin dekar başına 170 TL olarak ödendiğini belirten AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu yaptığı […]

Alan Bazlı Gelir Desteği Ödemeleri 3 Nisan’da üreticilerin  hesaplarına aktarılıyor.

2009 yılından itibaren kesintisiz olarak ödenen fındık alan bazlı gelir desteği ödemeleri bu yıl da veriliyor. 2016 mahsulü fındık alan bazlı gelir desteği ödemeleri 3 Nisan’dan itibaren fındık üreticilerinin hesabında olacak.

Desteğin dekar başına 170 TL olarak ödendiğini belirten AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu yaptığı açıklamada “Ordu’da 120 bin üreticiye ödenecek olan desteğin miktarı yaklaşık 300 milyon TL’dir. Bu destek hem fındık üreticilerimize önemli bir katkı sağlıyor, hem de şehir ekonomisini canlandırıyor. Çiftçi olsun olmasın, tüm Ordulu hemşehrilerimiz alan bazlı gelir desteği uygulamasından fayda görüyor.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır