• DOLAR
  %-0,35
 • EURO
  %0,77
 • ALTIN
  %1,23
 • BIST
  %-0,05
Medicalpark Çalışanları İftar Yemeğinde Buluştu

Medicalpark Çalışanları İftar Yemeğinde Buluştu

2009 yılında faaliyet göstermeye başlayan ve açılışından bu yana ilimiz sağlık sektörünün en önemli kurumlarından biri olan MedicalPark Ordu Hastanesi yöneticileri ve çalışanları iftar yemeğinde bir araya geldi. MedicalPark Ordu Hastanesi tarafından, Ordu Şehir Terası Restaurant’ta gerçekleşen iftar yemeğine Genel Müdürü Halil İbrahim Çalış, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ulvi Güney, Başhekim Göksel Şahin, Mesul Müdürü […]

2009 yılında faaliyet göstermeye başlayan ve açılışından bu yana ilimiz sağlık sektörünün en önemli kurumlarından biri olan MedicalPark Ordu Hastanesi yöneticileri ve çalışanları iftar yemeğinde bir araya geldi.

MedicalPark Ordu Hastanesi tarafından, Ordu Şehir Terası Restaurant’ta gerçekleşen iftar yemeğine Genel Müdürü Halil İbrahim Çalış, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ulvi Güney, Başhekim Göksel Şahin, Mesul Müdürü Mehmet Sağra, kurucu ortakları, doktorlar, hemşireler ve çalışanları katıldı.

“Ordunun en kalabalık ailesi Medicalpark”

MedicalPark Ordu Hastanesi Genel Müdürü Halil İbrahim Çalış İftar öncesi yaptığı konuşmasında, “Hepimizi bir arada görmek beni çok mutlu etti. Öncelikle bir Ordu’lu olarak bu ailenin bir arada olmasına vesile olan hastanemizin kurucu ortakları Sayın Dr. Mehmet Sağra, Sayın Adnan Enginyurt, Sayın Dr. Fatih Bostancı, Sayın Levent Karlıbel, Sayın Dr. Mürvet Kırca Bulut’a ve ayrıca Medicalpark Yönetim Kuruluna teşekkürlerimi sunuyorum. Ordu’nun en kalabalık ailesinin bir ferdi olmak beni her zaman için çok mutlu etmiştir. Nice iftar yemeği organizasyonlarında buluşmak dileğiyle” diyerek konuşmasını tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır