• DOLAR
  %-0,39
 • EURO
  %1,04
 • ALTIN
  %0,91
 • BIST
  %-0,05
Kültür Bakanı Kurtulmuş Ordu’ya Geliyor

Kültür Bakanı Kurtulmuş Ordu’ya Geliyor

Başbakan Binali Yıldırım’ın açıkladığı kabine değişiminin ardından ilk kez Kültür Ve Turizm Bakanı sıfatı ile memleketi Ordu’ya gelecek olan Kurtulmuş cumartesi sabah saatlerin Ordu-Giresun Havalimanı’na inecek. Ardından bir otelde kahvaltı programına katılacak olan Kültür Turizm Bakanı Kurtulmuş, Ordu Valiliği’ni ziyaret edecek. Beraberinde Ordu Milletvekillerinin de olacağı belirtilen Kurtulmuş, ilk olarak Ordu Valiliğini ziyaret edecek. Valilikte […]

Başbakan Binali Yıldırım’ın açıkladığı kabine değişiminin ardından ilk kez Kültür Ve Turizm Bakanı sıfatı ile memleketi Ordu’ya gelecek olan Kurtulmuş cumartesi sabah saatlerin Ordu-Giresun Havalimanı’na inecek. Ardından bir otelde kahvaltı programına katılacak olan Kültür Turizm Bakanı Kurtulmuş, Ordu Valiliği’ni ziyaret edecek.

Beraberinde Ordu Milletvekillerinin de olacağı belirtilen Kurtulmuş, ilk olarak Ordu Valiliğini ziyaret edecek. Valilikte düzenlenecek Ordu Buluşması toplantısına katılacak olan Kurtulmuş, görevine yeni başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ayaz’a da hayırlı olsun ziyaretinde bulunacak.

Daha sonra Ordu Valiliği tarafından bir otelde düzenlenecek olan “Ordu Buluşması” programına katılacak olan Kurtulmuş, Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ayaz’ı ziyaret edecek.

Kültür Turizm Bakanı Kurtulmuş Başsavcılık ziyaretinin ardından ise Aybastı’ya hareket edecek. Kurtulmuş pazar günkü programına ise 911. Aybastı Perşembe Yaylası Güreş Ve Kültür Festivaline katılarak başlayacak.

Burada katılımcılara hitap edecek olan Kurtulmuş, akşam saatlerinde Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan Ankara’ya hareket edecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır