• DOLAR
  %0,64
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %-0,75
Korgan; İradesine, Ülkesine ve Liderine Sahip Çıkıyor

Korgan; İradesine, Ülkesine ve Liderine Sahip Çıkıyor

Referandum çalışmaları kapsamında ilçe ilçe gezen AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ziyaretlerine Korgan’da devam etti. Gündoğdu önce Korgan Belediyesi ve Korgan Kaymakamlığında çalışan personelle bir araya geldi. Ardından Korgan Devlet Hastanesinde tedavi gören hastalarla buluşan Gündoğdu, hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti. Hastane ziyaretinin ardından ilçe esnaflarına ziyaret eden Gündoğdu, vatandaşlardan 16 Nisan’da evet oyu kullanmalarını istedi. […]

Referandum çalışmaları kapsamında ilçe ilçe gezen AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ziyaretlerine Korgan’da devam etti.

Gündoğdu önce Korgan Belediyesi ve Korgan Kaymakamlığında çalışan personelle bir araya geldi.

Ardından Korgan Devlet Hastanesinde tedavi gören hastalarla buluşan Gündoğdu, hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Hastane ziyaretinin ardından ilçe esnaflarına ziyaret eden Gündoğdu, vatandaşlardan 16 Nisan’da evet oyu kullanmalarını istedi.

Korgan’ın 16 Nisan’daki halk oylamasında liderinin yanında durduğunu belirten Metin Gündoğdu, “Bunun sıradan bir seçim olmadığının farkındayız. 16 Nisan’daki halk oylamasının tekrarının kısa sürede mümkün olmadığı biliyoruz.

*Muhtarlarla ve STK’larla Buluştu*

Çalışmalarına Korgan’da devam eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu kahvaltılı toplantıda İlçe yönetim kurulu üyeleri, muhtarlar ve STK temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantının ardından beraberindeki heyet ile Tepealan Mahallesini ziyaret eden Metin Gündoğdu, esnafı ve mahalle sakinlerini ziyaret etti. Korgan’ın 16 Nisan’daki halk oylamasında liderinin yanında durduğunu belirten Metin Gündoğdu “Bunun sıradan bir seçim olmadığının farkındayız. 16 Nisan’daki halk oylamasının tekrarının kısa sürede mümkün olmadığı biliyoruz. Krizlere davetiye çıkartan, çift başlılığın olduğu bu sistemin değişmesi için 16 Nisan’da Korganlı hemşehrilerimiz “Evet” diyecek. Milli iradeye,memleketine ve liderine sahip çıkan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Krizlere davetiye çıkartan, çift başlılığın olduğu bu sistemin değişmesi için 16 Nisan’da Korganlı hemşehrilerimiz “Evet” diyecek. Milli iradeye, memleketine ve liderine sahip çıkan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır