• DOLAR
  %-0,39
 • EURO
  %1,04
 • ALTIN
  %0,91
 • BIST
  %-0,05
Kahramanlar “15 Temmuz Gecesi”ni Anlattı

Kahramanlar “15 Temmuz Gecesi”ni Anlattı

Ordu Büyükşehir Belediyesinin katkıları ile Gençlik ve Spor Bakanlığınca organize edilen “İçimizdeki Kahramanlar 15 Temmuz Gecesini Anlatıyor” adlı program Ordu’da gerçekleştirildi. 15 Temmuz gazilerinin darbe girişimi gecesini anlattığı programda duygusal anlar yaşandı. Altınordu ilçesi Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen programa Ordu Vali Yardımcısı Mehmet Erhan Türker, Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Çoruh, Gençlik ve […]

Ordu Büyükşehir Belediyesinin katkıları ile Gençlik ve Spor Bakanlığınca organize edilen “İçimizdeki Kahramanlar 15 Temmuz Gecesini Anlatıyor” adlı program Ordu’da gerçekleştirildi. 15 Temmuz gazilerinin darbe girişimi gecesini anlattığı programda duygusal anlar yaşandı.

Altınordu ilçesi Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen programa Ordu Vali Yardımcısı Mehmet Erhan Türker, Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Çoruh, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Rasim Arı, Ordu Garnizon Komutan Vekili Albay Atamer Yeşil, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ile çok sayıda vatandaş katıldı.

MİSAFİRLER GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

İsmail Hakkı’nın moderatörlüğünde gerçekleştirilen programda Dursun Ali Erzincanlı, Ayla Aşkın, Hasan Genç ve İsmet Doğan darbe girişimi sırasında yaşadıkları anları paylaştılar. Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın ardından Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda Kum Sanatçısı Veysel Çelikdemir, 15 Temmuz gecesini kumdan resimlerle anlatırken, Şair Dursun Ali Erzincanlı’nın da Şehit Ömer Halisdemir için yazdığı “30 Kuş” adlı şiirini okumasıyla birlikte salonu dolduran birçok kişi gözyaşlarını tutamadı.

Ordu Vali Yardımcısı Mehmet Erhan Türker, Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Çoruh ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Rasim Arı’nın darbe girişiminde mücadele veren kahramanlara Türk Bayrağı’nı takdim ettiği program, katılımcıların fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır