• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
Kabataş Kent Meydanı İhale Edildi

Kabataş Kent Meydanı İhale Edildi

Ordu Büyükşehir Belediyesinin Kabataş ilçesine modern bir kent meydanı kazandırılması için hazırladığı proje ihale edildi. Kaymakamlık binası ile İlçe Belediye binasının önünde uygulanacak projenin yapım çalışmaları kısa sürede başlayacak. 5 AYDA TAMAMLANACAK Kabataş Kent Meydanı ile ilgili hazırladıkları projenin ihalesini yaptıklarını söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “Kent Meydanları Projemiz kapsamında Kabataş ilçemize de modern bir kent […]

Ordu Büyükşehir Belediyesinin Kabataş ilçesine modern bir kent meydanı kazandırılması için hazırladığı proje ihale edildi. Kaymakamlık binası ile İlçe Belediye binasının önünde uygulanacak projenin yapım çalışmaları kısa sürede başlayacak.
5 AYDA TAMAMLANACAK
Kabataş Kent Meydanı ile ilgili hazırladıkları projenin ihalesini yaptıklarını söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “Kent Meydanları Projemiz kapsamında Kabataş ilçemize de modern bir kent meydanı inşa edeceğimize dair söz vermiştik. Yapılan ön hazırlıkların ardından, Kaymakamlık binamızın önü ile İlçe Belediye binamızın önünü de içine alacak şekilde geniş bir kent meydanı yapılması için proje hazırladık ve ihalesini gerçekleştirdik. Yasal işlemlerin ve sürecin sonuçlanmasının ardından yapım çalışmalarına başlayacağız. İnşallah projemizi 5 ay gibi kısa bir süre içerisinde tamamlayarak Kabataşlı hemşehrilerimize modern bir kent meydanı ve sosyal yaşam alanı sunmuş olacağız” dedi.
PROJE 7 BİN M2 ALAN ÜZERİNDE UYGULANACAK
Kabataş Kent Meydanı Projesi, yaklaşık 7 bin m2lik bir alan üzerine uygulanacak. İki bölüm olarak planlanan proje kapsamında tören alanı, seyir merdivenleri, kuru havuz sistemleri, mescit alanı, 23 araçlık otopark, yeşil alanlar, kaldırım düzenlemesi ve oturma birimleri olacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır