• DOLAR
  %-0,35
 • EURO
  %0,77
 • ALTIN
  %1,23
 • BIST
  %-0,05
İntihara kalkışan vatandaşı Başhekim İkna etti.

İntihara kalkışan vatandaşı Başhekim İkna etti.

Ordu Ünye Devlet Hastanesine muayene olmak amacıyla gelen bir vatandaş intihara kalkıştı. Psikolojik sorunları olduğu ve psikiyatri ilaçları kullandığı öğrenilen C.H(20) muayene olmak amacıyla geldiği Ünye Devlet Hastanesinde, poliklinik katında bulunan çatı katına çıkarak intihar etmek istedi. Yeşil reçete kapsamında verilen İlaçlarını alamadığı iddiasıyla çatıya çıkan ve intihara kalkışan C.H(20) için güvenlik güçleri seferber oldu. […]

Ordu Ünye Devlet Hastanesine muayene olmak amacıyla gelen bir vatandaş intihara kalkıştı.

Psikolojik sorunları olduğu ve psikiyatri ilaçları kullandığı öğrenilen C.H(20) muayene olmak amacıyla geldiği Ünye Devlet Hastanesinde, poliklinik katında bulunan çatı katına çıkarak intihar etmek istedi.

Yeşil reçete kapsamında verilen İlaçlarını alamadığı iddiasıyla çatıya çıkan ve intihara kalkışan C.H(20) için güvenlik güçleri seferber oldu. Hastane özel güvenlik görevlileri çevrede güvenlik tedbiri alırken, olay yerinde kısa sürede gelen İtfaiye ekipleri de havalı yatak açtı.

Aşağıda bunlar yaşanırken, çatı katına çıkarak intihar etmek isteyen C.H(20), hastane başhekimi ile görüşmek istedi. Şahsın yanına çıkarak kendisiyle görüşen Ünye Devlet Hastanesi Yöneticisi Op.Dr. Güray Yılmaz, şahsın istediği ilaçları temin ederek, intihardan vazgeçirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır