• DOLAR
  %-0,54
 • EURO
  %0,46
 • ALTIN
  %0,70
 • BIST
  %-0,05
İkizce Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinden Duyarlı Davranış

İkizce Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinden Duyarlı Davranış

Ordu Üniversitesi İkizce Meslek Yüksekokulu Yaşlı Bakımı Programı 1. sınıf öğrencileri beyin tümörü rahatsızlığı geçiren bir çocuğun tedavi masrafları için kermes düzenledi. İkizce ilçe meydanında düzenlenen kermese İkizce Kaymakamı Ali Recai Yerlikaya,  İkizce Belediye Başkanı Bahri Söğüt, İkizce Emniyet Amiri Aydın Türkmen, ilçe daire amirleri, İkizce Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğretim Görevlisi Ömer Çakır ve öğretim […]

Ordu Üniversitesi İkizce Meslek Yüksekokulu Yaşlı Bakımı Programı 1. sınıf öğrencileri beyin tümörü rahatsızlığı geçiren bir çocuğun tedavi masrafları için kermes düzenledi.

İkizce ilçe meydanında düzenlenen kermese İkizce Kaymakamı Ali Recai Yerlikaya,  İkizce Belediye Başkanı Bahri Söğüt, İkizce Emniyet Amiri Aydın Türkmen, ilçe daire amirleri, İkizce Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğretim Görevlisi Ömer Çakır ve öğretim elemanları katıldı.

Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında öğrenciler kendi imkanları ile beyin tümörü rahatsızlığı olan İkizceli küçük çocuğun tedavi masraflarına katkıda bulunmak için kermes düzenledi. İkizce Kaymakamı Ali Recai Yerlikaya öğrencilere bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır