• DOLAR
  %0,46
 • EURO
  %0,66
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
Huzurevi’nde Şehitler Anma Programı Düzenlendi

Huzurevi’nde Şehitler Anma Programı Düzenlendi

Ordu İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından Ahmet Cemal Maden Huzurevinde başta 15 Temmuz şehitleri olmak üzere bütün şehitlerimiz anısına bir program tertip edildi. Programa Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Vaizi Burhan AL, İl Müftülüğü Din Hizmetleri Uzmanı İdris SAĞLIK, Ahmet Cemal Maden Camii Müezzin-Kayyımı Halil ATMACA, Ulu Camii Müezzin-Kayyımları İbrahim ÇATIR ve […]

Ordu İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından Ahmet Cemal Maden Huzurevinde başta 15 Temmuz şehitleri olmak üzere bütün şehitlerimiz anısına bir program tertip edildi.

Programa Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Vaizi Burhan AL, İl Müftülüğü Din Hizmetleri Uzmanı İdris SAĞLIK, Ahmet Cemal Maden Camii Müezzin-Kayyımı Halil ATMACA, Ulu Camii Müezzin-Kayyımları İbrahim ÇATIR ve Mustafa ÖZGEN katıldı. Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan program ilahilerle devam etti. Programda günün anlam ve önemiyle ilgili konuşmayı İl Vaizi Burhan AL yaptı. Konuşmasında ‘’Birlik ve Beraberlik’’ üzerinde durdu. Program Din Hizmetleri Uzmanı İdris SAĞLIK’ın yaptığı dua ile son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır