• DOLAR
  %-0,54
 • EURO
  %0,46
 • ALTIN
  %0,70
 • BIST
  %-0,05
Her Yönüyle Güçlü Bir Ekibe Sahibiz

Her Yönüyle Güçlü Bir Ekibe Sahibiz

Ordu Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların mağdur olmaması için 7/24 karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Yılmaz “ Vatandaşlarımızı mağdur etmemek için her türlü ekip ve ekipmana sahibiz. Daha önce olduğu gibi yine hiçbir sorun yaşamadan çalışmalarımızı sonlandıracağız” dedi. 30 HASTA SAĞLIK KURULUŞUNA ULAŞTIRILDI Zorlu coğrafyaya sahip ilimizde oluşturduğu sistem ile kar yağışlarını çile olmaktan çıkaran Büyükşehir Belediyesi, […]

Ordu Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların mağdur olmaması için 7/24 karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Yılmaz “ Vatandaşlarımızı mağdur etmemek için her türlü ekip ve ekipmana sahibiz. Daha önce olduğu gibi yine hiçbir sorun yaşamadan çalışmalarımızı sonlandıracağız” dedi.
30 HASTA SAĞLIK KURULUŞUNA ULAŞTIRILDI
Zorlu coğrafyaya sahip ilimizde oluşturduğu sistem ile kar yağışlarını çile olmaktan çıkaran Büyükşehir Belediyesi, 350 personel 282 araç ve iş makinasıyla kapanan 131 mahalle ve grup yolunu tekrar ulaşıma açtı. Kapalı olan diğer mahalle yollarının açılması için çalışmalar aralıksız devam ediyor.
Dün akşam itibarıyla etkisini artıran ve ortalama kar kalınlığının 80 cm’ye ulaştığı ilimizde çalışmalarına 7/24 devam eden ekipler, 30 hastayı sağlık kuruluşlarına ulaştırırken 13 cenazenin defin işlemine de yardımcı oldu.
VATANDAŞLARIMIZI MAĞDUR ETMEYİZ
Karla mücadele çalışmalarında Büyükşehir Belediyesinin tam bir alan hakimiyeti olduğunu vurgulayan Başkan Enver Yılmaz, “Tüm sahaya anında müdahale edebilecek ekip ve ekipman gücüne sahibiz. Amacımız vatandaşlarımızı mağdur etmemek. Dün akşam saatlerinden itibaren kapanan 131 mahalle yolunu ulaşıma açtık, diğer kapalı olan grup ve mahalle yollarında ise ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalarda önceliğimiz ilçe merkezlerindeki sağlık kuruluşlarının yolları ve ana arterler daha sonra ise kent merkezindeki kaldırımlar. Bununla birlikte vatandaşlarımızdan ricamız kar yağışının yoğun olduğu bölgelere gitmeden önce araçlarında kış lastiği, zincir ve çekme halatı bulundurmalarını ve herhangi bir durumda 444 1 052 numaralı çağrı merkezini arayarak bize ulaşmalarıdır” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır