• DOLAR
  %-0,39
 • EURO
  %1,04
 • ALTIN
  %0,91
 • BIST
  %-0,05
Güzelyurt Sosyal Tesisine Kavuştu

Güzelyurt Sosyal Tesisine Kavuştu

Belediyeciliğin sadece altyapı ve teknik yatırımlar olmadığını, ilçelerde hayata geçirdiği sportif ve sosyal donatı alanlarıyla ortaya koyan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ulubey ilçesi Güzelyurt (Şuayip) Mahallesi’nde başlattığı sosyal tesis projesini tamamladı. SPOR VE FESTİVAL ALANI OLARAK HİZMET VERECEK Yapımı tamamlanan tesis hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Enver Yılmaz, “Bir sosyal tesisi daha Ordu ilimize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. […]

Belediyeciliğin sadece altyapı ve teknik yatırımlar olmadığını, ilçelerde hayata geçirdiği sportif ve sosyal donatı alanlarıyla ortaya koyan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ulubey ilçesi Güzelyurt (Şuayip) Mahallesi’nde başlattığı sosyal tesis projesini tamamladı.
SPOR VE FESTİVAL ALANI OLARAK HİZMET VERECEK
Yapımı tamamlanan tesis hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Enver Yılmaz, “Bir sosyal tesisi daha Ordu ilimize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ulubey Güzelyurt (Şuayip) Mahallemizde 6 bin 260 m2lik alan üzerine inşa ettiğimiz spor ve sosyal tesis projemizi tamamladık. Sosyal tesis binasının bulunduğu alandaki çevre düzenlemelerini ve saha zemindeki iyileştirme çalışmalarını da gerçekleştirdik. Yaptığımız sosyal tesis, ilçemizdeki spor faaliyetlerine can suyu olacağı gibi aynı zamanda çevre mahallelerimizin de buluşma merkezi olacak. Tesisimiz hem sportif amaçlı kullanılacak hem de Güzelyurt’ta yapılan yaz festivali ve Karakucak güreşlerine ev sahipliği yapacak. İlçemize ve mahallemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
TESİS 6 BİN 260 METREKARE ALAN ÜZERİNE İNŞA EDİLDİ
“Ulubey ilçesi Güzelyurt (Şuayip) Mahallesi Sosyal Tesisleri” adı altında hizmet verecek tesis, 6 bin 260 m2 alan üzerine 38×80 m doğal çim saha, 180 kişilik tribün, su deposu, bay-bayan wc, güvenlik birimi, hakem odası ve sosyal tesis şeklinde inşa edildi. Saha etrafına 2 adet yedek kulübesi ve 1 adet sağlık kulübesi de yapıldı. 70 m2si tesis binası olarak düzenlenen saha, yazın festival alanı olarak kullanılacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır